Revoltage Pulse 300 Column System kolumn PA
4,5/5
Kod produktu: 813646
Jak nowe
4,5/5
Kod produktu: 813646
Jak nowe
Na magazynie 1 szt
Ten produkt nie może być obecnie dostarczony do twojego kraju.
System kolumn PA Revoltage Pulse 300 Column System kolumn PA (Jak nowe)
To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:
Jego sercem jest 8-calowy głośnik niskotonowy w połączeniu z 2,5-calowym głośnikiem wysokotonowym, o mocy szczytowej 500 W (300 W RMS) i paśmie przenoszenia rozciągającym się od głębokich 20 Hz aż do wyraźnych 19 kHz. Przy maksymalnym poziomie ciśnienia akustycznego 118 dB wypełnia pomieszczenie bez wysiłku.
Łączność nie wymaga wysiłku. Strumieniuj bezprzewodowo przez Bluetooth 5.0 z telefonu lub tabletu, podłącz mikrofon lub gitarę przez wejścia combo XLR/6,3 mm, podłącz zewnętrzne źródło przez RCA lub 3,5 mm AUX lub połącz łańcuchowo wyjście XLR mix z resztą PA. Masz dwa PULSE300C? Użyj przycisku TWS Link, aby natychmiast sparować je w prawdziwy system stereo.
Zawartość opakowania (najważniejsze funkcje):
500 W mocy szczytowej / 300 W RMS mocy wyjściowej - stworzony dla średnich i dużych pomieszczeń
Strumieniowanie Bluetooth 5.0 - łączność bezprzewodowa do 10 metrów
TWS Stereo Link - podłącz dwie jednostki, aby uzyskać pełną konfigurację stereo
5 presetów DSP - główny, Hi-Fi, monitor, DJ, mowa
2x wejścia combo XLR/6,3 mm - mikrofonowe, gitarowe lub liniowe
Wejścia RCA + 3,5 mm AUX - dla zewnętrznych urządzeń audio
Wyjście XLR mix - łańcuch do większej liczby głośników lub systemu PA
8" głośnik niskotonowy + 2,5" głośnik wysokotonowy High Compression Driver
Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 19 kHz | SPL maks: 118 dB | Impedancja: 4 Ohm
Wymiary: 435 x 290 x 625 mm | Waga: 16,45 kg
Uniwersalne zasilanie: 100-240 V AC, 50/60 Hz
Zastosowanie
Funkcje
Głośniki
1x 8 ", 1x 2,5 "
Bluetooth
Tak
Mikrofon
Nie
WiFi
Nie
Cyfrowy procesor sygnałowy DSP
Tak
EQ
2 Bands
Właściwości
Zakres częstotliwości
60 Hz - 18 kHz
Moc
1000 W
Kolor
Czarny
Głośnik niskotonowy
8"
Głośnik wysokotonowy
2,5" (1 )
Wyświetlacz
Materiał
Materiał głośnika
Tworzywa sztuczne
Wejścia i wyjścia
Wejścia
Jack 3,5mm TRS, RCA (2 x), XLR-Jack (2 x)
Wyjścia
XLR
Wejście mikrofonowe
Tak (2)
USB
AUX IN
Akustyka
Moc RMS
300 W
Moc RMS (Watt)
300
Maksymalny poziom (SPL)
118 dB
Zasilanie
Może być zasilany bateriami
Zasilacz
100 - 240V