Logo firmy MUZIKER – warunki i zasady użytkowania


Logo MUZIKER jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Muziker, a.s.
Logo MUZIKER może być wykorzystane do celów reklamowych lub innych celów wyłącznie za zgodą właściciela znaku towarowego (Muziker) i na warunkach, które tu zdefiniowano.
Logo nie może być w żaden sposób modyfikowane (włączając w to kształtyh i kolory) oraz zawsze musi być dokładną kopią oryginału, który znajduje się w załączeniku. (do pobrania poniżej).
Logo MUZIKER należy stosować wyłącznie w połączeniu ze słowem "MUZIKER"

Download LOGO MUZIKER in shapes (PDF)

Proporcje

Zmiana rozdzielczości logo jest możliwa tylko wtedy, gdy stosunek wielkości, kształtu symbolu i tekstu zostanie zachowany.
Logo MUZIKER może być powielane jedynie przy zachowaniu odpowiednich proporcji. Zabronione jest jego modyfikowanie, przycinanie w jakikolwiek sposób, zwężanie, czy rozszerzanie w celu dostosowania go do konkretnego formatu i / lub sytuacji, w której jest używany.

Kolory

MUZIKER Logo musi zawsze być powielana w oryginalnych kolorach lub w wersji czarno-białej. Zastosowanie innych kolorów jest zabronione. Niewłaściwe użycie oryginalnej kolorystyki jest niedozwolone. MUZIKER Logo musi zawsze być powielana jako całość zachowując swój pierwotny wygląd i żadna jego część nie może być pominięte. Możliwe jest odtworzenie logo MUZIKER w wersji czarno-białej na białym tle.

{HLv7}


Czcionki

Znak MUZIKER na logo MUZIKER zawsze musi być reprodukowane w swej oryginalnej czcionce.Nie wolno używać innych czcionek.

Logo MUZIKER (format A)

Poziome Logo MUZIKER z napisem w jednej linii i skrótem domeny krajowej.
Może ono być stosowane wyłącznie w materiałach reklamowych orientowanych horyzontalnie, gdzie lepiej zostanie przedstawiona nazwa marki.
Logo z domeną ma pierwszeństwo wtedy, gdy pożądane jest zwrócenie uwagi na fakt, że jest to adres internetowy lub sklep internetowy. (W miejscach, w których nie jest to w inny sposób wyjaśnione).

{tk2g}

{VPey}


{bikes}

{bikesbw}


{boats}

{boatsbw}


{golf}

{golfbw}

{ski}

{skibw}


{tech}

{tech_bw}


Logo MUZIKER (format B)

Poziome Logo MUZIKER z napisem w jednej linii bez skrótu domeny krajowej.
Logo bez domeny należy wykorzystać wtedy, gdy z góry jest jasne, że dotyczy ono adresu internetowego lub sklepu internetowego. (Np. Na liście partnerskich sklepów on-line).

{DEYD}

{8H97}


Logo MUZIKER (format C)

Dla lepszego wykorzystania przestrzeni, zwłaszcza dla małych i wąskich powierzchni logo Muziker zostało zaprojektowane w dwóch wierszach.
Formatu dwuwierszowego należy użyć wtedy, gdy oryginalny format poziomy nie jest w zakresie wykorzystania przestrzeni reklamowej dostatecznie widoczny lub nieodpowiedni z graficznego punktu widzenia.
Za pomocą tego logo kładziemy nacisk na efektywne wykorzystanie powierzchni reklamowej, którą mamy do dyspozycji.
W tym formacie logo Muziker ma zawsze skrót domeny krajowej.

{145a}

{Xas9}


© 2004-2019 Muziker | Logo Muziker