Wybierz kraj dostawy przesyłki

Profesjonalne wsparcie klienta

W Muzikerze chcemy, aby klient poczuł siłę wysokiej jakości usług już od pierwszego kontaktu. Mimo, że ogromna oferta asortymentu do spędzania wolnego czasu potrafi zrobić wrażenie, to jednak dopiero doskonałe wsparcie klienta stanowi prawdziwą wartość dodaną. Żaden robot ani automatyczna odpowiedź nie zastąpią kontaktu z człowiekiem.

Nasz zespół składa się z ekspertów z różnych segmentów od instrumentów muzycznych, golfa, turystyki pieszej, sportów zimowych, wędkarstwa, sportów wodnych, jazdy na rowerze po ekspertów w dziedzinie nowoczesnej technologii. Członkowie zespołu posługują się językami europejskimi na poziomie native lub expert, dzięki czemu mogą profesjonalnie komunikować się w różnych językach europejskich i mogą spełniać różnorodne wymagania klientów naszych sklepów internetowych z 26 krajów UE.

Komunikujemy się z klientami za pośrednictwem szybkiego czatu online, telefonu lub poczty e-mail. Możemy pomóc Wam zorientować się w zakresie produktów, porównać ich funkcje, cechy i parametry, kompatybilność z innymi produktami, doradzić w wyborze. Oczywiście zapewnione są dodatkowe informacje na temat realizacji zamówienia, płatności, dostawy przesyłki lub aktualnego statusu rozpatrywania reklamacji.