Wybierz kraj dostawy przesyłki

Warunki płatności

Możesz zapłacić u nas na kilka sposobów (patrz poniżej), więc akceptujemy prawie wszystko oprócz karnetów do jadalni. Ceny są zawsze wyświetlane w walucie krajowej i zawierają podatek VAT. W naszym przypadku jest to zł.
FAQ – Najczęściej Zadawane Pytania

Płatność online


Blik

Standardowy wybór
Druga najczęściej wybierana forma płatności w Polsce. Wybierając płatność BLIK w sklepie internetowym, wprowadź sześciocyfrowy kod i potwierdź transakcję w aplikacji banku. Cały proces trwa kilkadziesiąt sekund i jest w 100% mobilny, co jest dużą zaletą.

Płatość kartą online

Po wysłaniu zamówienia system automatycznie przekierowuje Cię do bezpiecznej bramki płatniczej, gdzie dokonujesz płatności online kartą VISA, MAESTRO lub MASTERCARD. Wystarczy wypełnić wymagane informacje z karty i wysłać płatność. O takiej płatności również dowiemy się od razu, więc towar wyślemy bez czekania.


Natychmiastowy przelew bankowy

Płatność błyskawiczna
Natychmiastowy przelew bankowy to obecnie najwygodniejsza metoda płatności. Jak tylko potwierdzisz zamówienie, przekierujemy cię do twojej bankowości internetowej, gdzie wystarczy się zalogować. Znajdziesz tam wszystkie informacje dotyczące już wypełnionej wpłaty i jedyne, co jest konieczne to potwierdzenie przelewu. Zaletą jest to, że natychmiast widzimy twoją płatność, dzięki czemu możemy od razu przystąpić do pakowania twojej paczki.


Google Pay

Płać szybko i prosto za pomocą swojego urządzenia Android. W razie potrzeby uwierzytelnij się za pomocą odcisku palca lub polecenia głosowego, a następnie zakończ płatność.

Apple Pay

Apple Pay to usługa płatności mobilnych i portfela cyfrowego firmy Apple Inc., która umożliwia użytkownikom dokonywanie płatności za pomocą iPhone'a, Apple Watch, iPada lub urządzenia Mac. Apple Pay jest kompatybilny z większością istniejących terminali zbliżeniowych.
Jeśli opcja „Ukryj mój e-mail” jest włączona podczas płatności za pomocą usługi Apple Pay, nieprawidłowe szczegóły zamówienia (imię i nazwisko, adres e-mail) mogą zostać automatycznie wprowadzone. Może to spowodować, że klient nie będzie otrzymywał ważnych wiadomości e-mail dotyczących statusu zamówienia, a także może spowodować ogólne opóźnienie w realizacji zamówienia.

PayU

Pośrednictwem płatności Online PayU istnieje możliwość zrealizować szybką płatność, online przelewem bankowym i pieniądze są natychmiast na naszym koncie. Forma płatności PayU, jest innowacyjnym i prostym sposobem Online bankingu i zapewnia bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

PayPal

Wciąż najczęściej używany system płatności w Internecie jest prosty i niezwykle bezpieczny.
Towar zostanie doręczony na adres, który jest podany na koncie Paypal. Dodatkowa zmiana adresu dostawy nie będzie możliwa.

Online Banking PL

Wygodny i szybki sposób płatności. Po dokończeniu zamówienia wybierz z listy swój bank, a my przekierujemy cię do twojej bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej. Wystarczy się zalogować i potwierdzić płatność. Zaletą jest to, że natychmiast widzimy twoją płatność, dzięki czemu możemy od razu przystąpić do pakowania dla ciebie przesyłki.

Przy odbiorze


Płatność za pobraniem

Dobra, stara płatność gotówką bezpośrednio do rąk kuriera, który przywiezie Ci przesyłkę.


Płatność w punkcie odbioru

Wybierając odbiór osobisty przy składaniu zamówienia, możesz zapłacić za towar od razu online lub przy odbiorze przesyłki w punkcie odbioru gotówką lub kartą. Jeśli jesteś osobą prawną, nie możesz korzystać z odbioru osobistego w żadnym z naszych sklepów.

Przelew bankowy


Przelew bankowy

Po złożeniu zamówienia automatycznie przekażemy Ci wszystkie szczegóły dotyczące płatności. Po zalogowaniu się do swojej bankowości internetowej, będziesz mógł łatwo przelać kwotę na nasze konto. Jak tylko zarejestrujemy tę płatność, natychmiast wyślemy Ci paczkę.

Przelew proszę, wyślij na nasze konto bankowe o numerze:

PL28103015080000000819199000
Przelew bankowy trwa 1-2 dni robocze.