Warunki płatności

Płatność w naszym sklepie jest możliwe realizować następującymi sposobami w walucie zł .

Przelew bankowy

Po wysłaniu zamówienia, system automatycznie wskaże wszystkie dane do płatności. Również otrzymujesz e-mail zawierający fakturę proforma. Po zalogowaniu do swojego internet bankingu, jest możliwe zrealizować przelew na nasze konto i po zarejestrowaniu wpłaty na naszym koncie, natychmiast zostanie zrealizowana wysyłka towaru. 

IBAN: PL28103015080000000819199000

PayPal

Najpopularniejszy sposób płatności na świecie, z którego korzysta co raz więcej klientów w naszym kraju. Jeśli posiadasz konto w PayPal, to wiesz, że nie jest nic prostszego i bezpieczniejszego.

Forma platności PayU

Pośrednictwem płatności Online PayU istnieje możliwość zrealizować szybką płatność, online przelewem bankowym i pieniądze są natychmiast na naszym koncie. Forma płatności PayU, jest innowacyjnym i prostym sposobem Online bankingu i zapewnia bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Płatność w punkcie odbioru 

W przypadku zakupu z możliwością odbioru osobistego, płatność za towar jest możliwe zrealizować natychmiast po zakończeniu realizacji zamówienia, lub przy odbiorze towaru w punkcie odbioru. Płatność jest możliwe zrealizować gotówką lub kartą.

Pobranie

Płatność gotówką bezpośrednio do przewożnika, przy odbiorze przesylki.

Płatność Online Kartą

Po wysłaniu zamówienia, system Cię przekieruje na zabezpieczoną bramę płatności i umożliwy Ci zapłacić kartą płatniczą VISA, Mastercard, Maestro, lub Diners Club International. Potrzebne jest wypełnić obowiązkowe dane karty i wysłać płatność. O wyniku transakcji bank, nas natychmiast informuje i w tej chwili możemy wyslać towar bez przedłużania. 

Bitcoin Pay

Posiadasz już Bitcoiny i Bitcoinowy portfel? To najprostsza metoda płatności z jaką kiedykolwiek się spotkałeś. Płatność BTC jest realizowana za pomocą jednego kliknięcia lub poprzez zeskanowanie kodu QR.

© 2004-2020 Muziker | Płatność
Logo muziker
Nie przegap najlepszych promocji. Aktywuj powiadomienia.
Włączyć