Ceny i warunki dostawy

Ceny i warunki dostawy 

Wszystkie ceny wskazane na stronach poszczególnych produktów są cenami gotówkowymi i zawierają podatek VAT, plus ewentualne powstające koszty.

Od wartości zamówienia wynoszącego 259 zł , nie jest doliczany koszt dostawy i wysyłka jest bezpłatna.

Jeżeli wartość zamówienia nie przekracza 259 zł , to na terenie Polski doliczany jest koszt dostawy 49 zł za każde zamówienie.

Informacje wyjaśniające koszty dostawy, znajdują się na stronach poszczególnych produktów, w koszyku zakupu i na stronie, z której jest możliwe realizować zamówienie.  

Warunki dostawy

O ile informacje na stronie produktu nie stanowią inaczej, wszystkie towary (z wyjątkiem towarów wystawowych) są gotowe do natychmiastowego wysłania. Szacowany czas dostawy w dniach roboczych to: 2-3 .

Jeżeli termin doręczenia jest odmienny, informacja o tym znajduje się na stronie danego produktu.

W przypadku dostawy towaru na adres klienta, towar jest doręczany przed pierwsze zamykane drzwi. Dostawy do mieszkania klienta nie gwarantujemy.  

Usługę transportową realizuje firma

GEIS (paczki ponadwymiarowe)

Odbiór z punktu odbioru Przesyłkownia:

Istnieje możliwość odebrania paczki w punkcie odbioru Przesyłkownia. Przesyłkownia wyśle Ci link do śledzenia i więcej informacji, gdy tylko paczka będzie dostępna do odebrania w punkcie odbioru. Dostępność metody dostawy paczki zależy od warunków logistycznych, takich jak wymiary czy waga.

GLS (paczki ze standardowym wymiarem i wagą)

Kurier InPost

DPD (paczki ponadwymiarowe)

© 2004-2019 Muziker | Dostawa