Revoltage Core 200 Column System kolumn PA
4,5/5
Kod produktu: 813648
Jak nowe
4,5/5
Kod produktu: 813648
Jak nowe
Na magazynie 1 szt
Ten produkt nie może być obecnie dostarczony do twojego kraju.
System kolumn PA Revoltage Core 200 Column System kolumn PA (Jak nowe)
To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:
Wbudowany odtwarzacz multimedialny obsługuje strumieniowanie USB, kart SD i Bluetooth, dzięki czemu można bezpośrednio odtwarzać muzykę w tle bez oddzielnego urządzenia źródłowego. Dwa wejścia mikrofonowo-liniowe XLR/6,35 mm combo z regulowanym echem umożliwiają odtwarzanie wokali lub mowy, a stereofoniczne wejście liniowe 3,5 mm obsługuje urządzenia zewnętrzne, takie jak telefony lub laptopy. Wyjście liniowe XLR umożliwia zasilanie drugiego systemu lub pulpitu do nagrywania.
Zawartość opakowania (najważniejsze funkcje):
Kompletny kolumnowy system PA - subwoofer + kolumna głośnikowa + 2x moduły dystansowe
8" subwoofer z 4x 2,5" wysokotonowym głośnikiem kolumnowym
Modułowa konstrukcja wtykowa - 3 konfigurowalne ustawienia wysokości
Wbudowany odtwarzacz multimedialny - USB, karta SD i odbiornik Bluetooth
2x wejścia mikrofonowe/liniowe - XLR/6,35 mm combo z regulowanym efektem echa
1x stereofoniczne wejście liniowe - jack 3,5 mm dla urządzeń zewnętrznych
1x wyjście liniowe - wtyczka panelowa XLR, 3-pinowa
TWS Stereo Link - sparuj dwie jednostki, aby uzyskać prawdziwie bezprzewodowy dźwięk stereo
Regulacja głośności głównej, podbicia basów i poziomu wejściowego
Funkcja czuwania - automatyczne wyłączanie po 30 minutach ciszy
Wbudowany limiter - chroni przed zniekształceniami spowodowanymi przeciążeniem
Zastosowanie
Funkcje
Głośniki
1x 8 ", 2,5" (4 x)
Bluetooth
Tak
Mikrofon
Nie
WiFi
Nie
Cyfrowy procesor sygnałowy DSP
EQ
2 Bands
Właściwości
Zakres częstotliwości
60 Hz - 18 kHz
Moc
500 W
Kolor
Czarny
Głośnik niskotonowy
8"
Głośnik wysokotonowy
2,5" (1 )
Częstotliwość podziału (kHz)
0,35
Częstotliwość podziału
350 Hz
Wyświetlacz
Tak
Materiał
Materiał głośnika
Tworzywa sztuczne
Wejścia i wyjścia
Wejścia
6,3mm Jack (2 x), Jack 3,5mm TRS, XLR (2 x)
Wyjścia
XLR
Wejście mikrofonowe
Tak (2)
USB
AUX IN
Gniazdo do karty pamięci SD
Akustyka
Moc RMS
200 W
Moc RMS (Watt)
200
Maksymalny poziom (SPL)
116 dB
Zasilanie
Może być zasilany bateriami
Zasilacz
100 - 240V