Yamaha THR30IIA W Combo gitarowe modelowane
4,95/5
Kod produktu: 379286 (THR30IIAWL)
4,95/5
Combo gitarowe modelowane Yamaha THR30IIA W Combo gitarowe modelowane
  • Moc: 30 W
  • Głośniki: 3,5"
  • Wbudowane efekty: Chorus, Delay, Reverb
  • Pętla efektów: Nie
  • Może być zasilany bateriami: Tak
To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:
Moc
Moc: 30 W
Dzięki mocy 30 W zyskujesz duży zapas mocy na imponującą głośność i dynamikę, niezależnie od tego, czy jesteś w studiu, w domu, czy na imprezie.
Reverb
Reverb: Tak
Wyjście słuchawkowe
Wyjście słuchawkowe: Tak
Bluetooth
Bluetooth: Tak
Kontrolery
  • Reverb
  • Effect
  • Bass
  • Treble
  • Tone
  • Middle
  • Volume
Zastosowanie
Kompatybilny z
Android, Mac, PC, iOS
Funkcje
Głośniki
3,5" (2 x)
Liczba ustawień Preset
4
Ilość efektów
3
Pętla efektów
Nie
Liczba wejść
3
Interfejs MIDI
Nie
Bluetooth
Tak
Właściwości
Moc(Watt)
30
Moc
30 W
Kolor
Brązowy
Wejścia i wyjścia
Wejście MP3 / Line In
Tak
AUX IN
Wejście mikrofonowe
Port wejścia przełącznika nożnego
Wyjście słuchawkowe
Wyjście głośnikowe
USB
Efekty
Wbudowane efekty
Chorus, Delay, Reverb
Kompresor
Opakowanie
Zawartość paczki
Cubase AI
Zasilanie
Może być zasilany bateriami
Czas odtwarzania (godziny)
5
Zasilacz
15V, Adapter