Turbosound TS-12W350/8W Głośnik Niskotonowy / Subwoofer
1/5
Kod produktu: 990966
Jak nowe
Promocja
1/5
Kod produktu: 990966
- 10 %
Jak nowe
Na magazynie 1 szt
Głośnik Niskotonowy / Subwoofer Turbosound TS-12W350/8W Głośnik Niskotonowy / Subwoofer (Jak nowe)
- 10 %
Potężne systemy głośnikowe PA wymagają sterowników Turbosound, które są zaprojektowane tak, aby zapewnić najlepszą jakość dźwięku bez względu na gatunek lub zastosowanie. 12-calowy przetwornik niskotonowy TS-12W350/8W zapewnia mocne i mocne basy oraz obsługuje do 1400 W mocy szczytowej (350 W RMS) w zakresie częstotliwości od 51 Hz do 3 kHz....
  • Typ: PA
  • Impedancja: 8 Ohm
  • Zakres częstotliwości: 61 Hz - 3 kHz
  • Średnica: 12"
To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:
Potężne systemy głośnikowe PA wymagają sterowników Turbosound, które są zaprojektowane tak, aby zapewnić najlepszą jakość dźwięku bez względu na gatunek lub zastosowanie. 12-calowy przetwornik niskotonowy TS-12W350/8W zapewnia mocne i mocne basy oraz obsługuje do 1400 W mocy szczytowej (350 W RMS) w zakresie częstotliwości od 51 Hz do 3 kHz. Odlewana ciśnieniowo aluminiowa rama jest niezwykle sztywna i lekka, dzięki czemu idealnie nadaje się do użycia jako przetwornik zastępczy – lub do zastosowania w specjalnie zaprojektowanych wielodrożnych obudowach PA.
Zastosowanie
Typ
PA
Właściwości
Głośnik niskotonowy
12"
Impedancja
8 Ohm
Zakres częstotliwości
61 Hz - 3 kHz
Akustyka
Moc RMS
350 W
Maksymalny poziom (SPL)
95 dB
Rozmiary i waga
Średnica (inch / cal)
12
Średnica
12"