roland competition
Roland TD-1DMK

Roland TD-1DMK

PREZENT POKROWIEC SB-B10

Kup Roland TD-1DMK i zdobądź praktyczny, solidny pokrowiec do 12 par pałek o wartości 84 zł.

Roland TD-17

Roland seria TD-17

PREZENT POKROWIEC SB-G10

Kup produkt Roland TD-17 i zdobądź luksusowy pokrowiec do 12 par pałek o wartości 200 zł.

Roland TR-08

Graj o Roland TR-08 Rhythm Composer

Kup Roland V-Drums z serii TD-17, TD 25 lub TD-50 do 31.3.2019 i włącz do gry o najnowszą wersję najbardziej znanego automatu perkusyjnego TR-08 Rhythm Composer.


Roland V-Drums TD-1DMK

Tutaj rozpoczyna się Twoja przygoda perkusisty

drum set
Jeśli zawsze marzyłeś o graniu na perkusji, Roland TD 1DMK jest idealnym narzędziem, które pomoże ci rozwinąć swój talent. Ten kompaktowy zestaw zapewnia pełne wrażenia z bębnienia. Dzięki opatentowanym, podwójnym padom perkusyjnym marki Roland, możesz poczuć się jak grając na perkusji akustycznej.
Możesz grać za pomocy słuchawek, aby nie przeszkadzać rodzinie lub sąsiadom, co docenisz również podczas nocnego treningu. Dzięki wbudowanej funkcji szkoleniowej i możliwości łączenia się z oprogramowaniem Melodics, będziesz zaskoczony, jak szybko robisz postępy.

Kup Roland TD-1DMK i zdobądź praktyczny, solidny pokrowiec do 12 par pałek o wartości 84 zł.

Kup Roland TD-1DMK

Roland V-Drums z serii TD-17

Zostań lepszym perkusistą, szybciej.

Jeśli myślisz poważnie o bębnieniu, potrzebujesz zestawu, który odpowiada twoim ambicjom. Seria V-Drums TD-17 pozwala poprawić technikę, dzięki funkcji treningu, która porusza Cię do przodu.
Połączenie dźwiękowego aparatu TD-50 z nowo opracowanymi padami, prowadzi do niedrogiej perkusji elektronicznej, która jest niesamowicie bliska do grania na perskusji akustycznej - dokładnie oddaje ruch fizyczny, koordynację, kontrolę rąk i nóg, by profesjonalnie obslugiwać perkusji. Ilość wbudowanych funkcji treningowych pozwoli śledzić Twoją technikę, mierzyć postępy i zwiększać motywację. Bycie lepszym perkusistą to ciężka praca, ale TD-17 jest doskonałym pomocnikiem.
drum set

Kup produkt Roland TD-17 i zdobądź luksusowy pokrowiec do 12 par pałek o wartości 200 zł.

Wybierz z serii TD-17

Konkurs


Graj o TR-08 Rhythm Composer

roland tr-08
Roland V-Drums to najpopularniejsze perkusje elektroniczne, dzięki ich wysokiej jakości, świetnemu brzmieniu i realistycznym wrażeniom, teraz masz szansę je wygrać. 08 nowoczesna wersja najsłynniejszego automatu perkusyjnego wszechczasów.
Jak to zrobić?

Kup Roland V-Drums z serii TD-17, TD 25 lub TD-50 w Muziker do 31.3.2019.

Podczas wypełniania zamówienia online wprowadź kod konkursowy "roland" w polu "Uwagi".

Poczekaj na ogłoszenie wyników konkursu.

Zwycięzcę będziemy kontaktować drogą mailową w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu.

Kup V-Drums i graj
roland tr-08

Roland TR-08 Rhythm Composer nowa generacja legendy

TR-08 to szczegółowa i wierna replika legendarnego TR-808. Znamy go jako najbardziej znany automat perkusyjny wszechczasów. Nawet po monumentalnej zmianie brzmienia muzyki, "808" nadal ma duży wpływ i określa ten gatunek. Cieszy popularności wśród muzyków i producentów na całym świecie. Jest to jeden z najbardziej szanowanych i najbardziej poszukiwanych instrumentów muzycznych w historii. TR-08 oferuje wygląd, dźwięk i charakter oryginalnego TR-808 - z niesamowitą precyzją - w małym formacie Roland Boutique. Jest połączeniem sentymentu do szczegółów, szacunku dla historii z nowoczesną praktycznością i niezawodnością.
Zasady i warunki konkursu
© 2004-2019 Muziker | Roland promo 2
Logo muziker
Ak chcete odoberať naše novinky a výhodné ponuky zapnite si prosím notifikcácie
Włączyć