LEWITZ WS-16 Plus

Meble studyjne | Kod produktu: WS-16-PLUS | ID: 224819

1 040 zł

Dostępny na magazynie > 5 szt
Transport gratis
502 punkty
Wysyłka 21-10-2019

Zostanie dostarczony 24-10-2019

LEWITZ WS-16 Plus

Biurko do domowego lub profesjonalnego studio. Dysponuje górną półką i samodzielnymi półkami i regałami, które są przeznaczone do monitorów, dalej posiada miejsce do racku o wielkości aż do 6U. Główna płyta biurka umożliwa regulacje jej wyosokości, wyposażona jest w płyte do klawiatury. Konstrukcja jest metalowa. Kolor wykończenia drewnianych płyt jest naturalny.

Wymiary:
Płyta główna: 115 x 55 cm
Wysokość głownej płyty 110 cm   

Parametry i specyfikacje

Kraj pochodzenia

Chiny

Ocena całkowita oparta o 7 recenzjach użytkowników:

4,43

Posiadasz ten LEWITZ WS-16 Plus , albo miałeś okazję używać produktu?

Jonatan S.

Jakość wykonania

Właściwości

Stosunek cena/jakość

Wrażenie ogólne

Data
13-10-2019

Zacznę od zalet: - Efekt końcowy naprawdę dobry, robi wrażenie, jest dużo miejsca, świetnie obmyślany każdy szczegół. I to by było na tyle zalet. Wad znacznie więcej: - pierwsze wrażenie po rozpakowaniu było niemiłe. - mnóstwo pęcherzy pod farbą na elementach stalowych, w których zbiera się rdza. - Żeby złożyć, musisz się wyposażyć dodatkowo we wkrętarkę, śrubokręt płaski i miarkę, kątownik, płaski klucz oczkowy 8-mka. 1. Dlaczego wkrętarka? - Blaty są na wkręty ( w dodatku strasznie słabe, jak za mocno przykręcisz, urywa się łeb ). z tego wynika, że blat można w złożyć jednorazowo, gdyż nie zostały wykonane otwory na śruby, by można było łatwo demontować. 2. Dlaczego śrubokręt i klucz oczkowy? - Z kluczy zostały zaopatrzone do kompletu tylko 2 imbusy, a nie pomyślano o tym, że żeby się wszystko trzymało, musimy mieć dodatkowy wyposażenie, żeby dokręcić śruby i nakrętki. 3. Dlaczego miarka, kątownik i ołówek? - Na blatach nie jest zaznaczone miejsce, w którym mamy wkręcić owe wkręty, a chybił trafił to można spieprzyć robotę. Jeśli chcemy mieć idealnie równo, to trzeba niestety przysiąść i zaznaczyć środek i miejsce na wkręcenie wkrętów. -Na blatach nie doklejona listwa. Razi w oczy. -Do spawów też można by się doczepić, nie są zbyt duże, ale widoczne. -Bardzo się zawiodłem na dolnej części stołu, gdzie na progu łączącym nogi, jest mały blat. Ja osobiście tego nie zamontowałem, gdyż nie zostało to wymierzone, i blat jakby nie ułożyć, zamiast być równolegle do reszty blatów, ma skos, i cokolwiek by tam nie zostało położone, zleci na ziemię. Stosunek ceny do jakości - na tak wiele usterek, nie sądzę, żeby cena była dobra, jest grubo zawyżona. Rozumiem, że cena za elementy stalowe, wycięcie ich, gięcie, spawanie, szlif może kosztować, ale jak już robić coś drogiego, to lepiej zrobić to dokładnie. Kończąc, nie polecam kupowania tego typu biurek ze sklepów internetowych, chyba że dana firma sama je robi, a dane biurko jest sprowadzane z chin i wysyłane dalej. Lepiej przejechać się do jakiegoś sklepu muzycznego, albo z tego typu meblami, i wizualnie ocenić jakość produktu. Pozdrawiam :)

Maciej C.

Jakość wykonania

Właściwości

Stosunek cena/jakość

Wrażenie ogólne

Data
28-02-2019

Ogólnie polecam - choć Chińczyk ale za takie pieniądze to spoko :) razi tylko jakość spawu elementów metalowych. A tak super biurko :)

Jiři S.

Jakość wykonania

Właściwości

Stosunek cena/jakość

Wrażenie ogólne

Data
27-08-2017

Pěkný robusní stůl (váží asi 45Kg). Desky stolu se montují samořezkami dle vašeho uvážení. Hlavní stůl nemá nastavitelnou výšku, jak je uvedeno!! Polička na klávesnici a myš je docela úzká a pro myš nezbývá moc prostoru. Návod je poněkud strohý.

Béres G.

Jakość wykonania

Właściwości

Stosunek cena/jakość

Wrażenie ogólne

Data
06-03-2017

Nagyon megbízható szerkezet 2 konstrukciós hibával; 1. Lent a polc (ami mozgatható) hirtelen mozgás esetén könnyen sípcsonton vágja a felhasználót 2. Monitor tartó lehetne távolabb Ezen kivul teljesen megbizható, könnyű és masszív.

Nicolae L.

Jakość wykonania

Właściwości

Stosunek cena/jakość

Wrażenie ogólne

Data
14-12-2016
© 2004-2019 Muziker | LEWITZ WS-16 Plus
Logo muziker
Nie przegap najlepszych promocji. Aktywuj powiadomienia.
Włączyć