Gemini AS-12TOGO System PA zasilany bateryjnie
Kod produktu: 813354
Jak nowe
Promocja
Kod produktu: 813354
- 11 %
Jak nowe
Na magazynie 1 szt
System PA zasilany bateryjnie Gemini AS-12TOGO System PA zasilany bateryjnie (Jak nowe)
- 11 %
  • Moc: 1500 W
  • Typ: 2 Bandwidth
  • Zakres częstotliwości: 50 Hz - 18 kHz
  • Zawartość paczki: Manual, Microphone, Microphone Cable, Power Cable
To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:
Zastosowanie
Funkcje
Mikrofon
Tak
WiFi
Nie
Bluetooth
Tak
Radio
Nie
EQ
Cyfrowy procesor sygnałowy DSP
Pole Mount
Właściwości
Moc
1500 W
Kolor
Czarny
Głośnik niskotonowy
12"
Środkowy głośnik
Głośnik wysokotonowy
2"
Moc(Watt)
1500
Zakres częstotliwości
50 Hz - 18 kHz
Kolor według producenta
Black
Wyświetlacz
Materiał
Materiał głośnika
Polipropylen
Wejścia i wyjścia
AUX IN
USB
Wyjścia
RCA (2 x)
Gniazdo do karty pamięci SD
Gniazdo karty pamięci
Wejście MP3 / Line In
Wejście mikrofonowe
Opakowanie
Zawartość paczki
Power Cable, Manual, Microphone Cable, Microphone
Ilość w opakowaniu (szt.)
1
Zasilanie
Może być zasilany bateriami
Zasilacz
220 - 240V, Bateria