Eminence BETA-12A-2 Kolumna nagłośnieniowa PA
5/5
Kod produktu: 813728
Jak nowe
Promocja
5/5
Kod produktu: 813728
- 7 %
Jak nowe
Na magazynie 1 szt
Ten produkt nie może być obecnie dostarczony do twojego kraju.
Kolumna nagłośnieniowa PA Eminence BETA-12A-2 Kolumna nagłośnieniowa PA (Jak nowe)
- 7 %
Zapasowy głośnik 12" to idealne rozwiązanie, aby Twój zestaw nagłośnieniowy brzmiał jak najlepiej. Ten głośnik o mocy 250 W, 8 omów został stworzony do wydajnej pracy. Każdy głośnik American Standard Series jest wyposażony w wyjątkowo mocną obudowę Eminence ze stali tłoczonej, zapewniającą niesamowitą trwałość. niezawodny głośnik zamienny o...
To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:
Zapasowy głośnik 12" to idealne rozwiązanie, aby Twój zestaw nagłośnieniowy brzmiał jak najlepiej. Ten głośnik o mocy 250 W, 8 omów został stworzony do wydajnej pracy. Każdy głośnik American Standard Series jest wyposażony w wyjątkowo mocną obudowę Eminence ze stali tłoczonej, zapewniającą niesamowitą trwałość. niezawodny głośnik zamienny o wyjątkowej jakości dźwięku, nie szukaj dalej niż głośnik zamienny Eminence Beta-12A American Standard Series.
Zastosowanie
Rodzaj magnesu
Ferrite
Właściwości
Impedancja
8 Ohm
Moc(Watt)
250
Moc
250 W
Zakres częstotliwości
43 Hz - 3,8 kHz
Kolor
Czarny
Akustyka
Czułość (dB)
98
Czułość
98 dB
Rozmiary i waga
Średnica
12"