Electro Harmonix EU12AC-1000 Zasilacz
5/5
Kod produktu: 808789
Jak nowe
5/5
Kod produktu: 808789
Jak nowe
Na magazynie 1 szt
Zasilacz Electro Harmonix EU12AC-1000 Zasilacz (Jak nowe)
Zasilacz znakomitej firmy Electro Harmonix. Współpracuje z natępującymi efektami gitarowymi marki Electro Harmonix, jak naprzykład: Deluxe Memory Man, Micro Synthesizer, Q-Tron, Stereo Polychorus, alebo The Worm. Napięcie: 24V DC, Natężenie: 100mA, Typ gniazdka: Europejski. Zasilanie 230V-50 Hz.
  • Napięcie: 12V
  • Prąd (mA): 1000
  • Prąd: 701-1000 mA
  • Liczba wyjść: 1
  • Biegunowość: Center Minus
Odśwież swój sprzęt na wiosnę
Funkcje
Liczba wyjść
1
Wejścia i wyjścia
Biegunowość
Center Minus
Zasilanie
Napięcie
12V
Prąd
701-1000 mA
Rodzaj ładowarki
Zasilacz
Typ złącza
Barrel
Zasilacz
240V