Blackstar Unity 250 Combo basowe
Kod produktu: 273201 (UNITY250)
W magazynie u dostawcy
Zamów już dziś, a dostarczymy towar w ciągu 2 tygodni
Combo basowe Blackstar Unity 250 Combo basowe
  • Moc: 250 W
  • Głośniki: 1x 15 "
  • Wyjście DI: Tak
Moc: 250 W
Głośnik: 1 x 15''
Brzmienia: Classic, Modern, Overdrive
3-pasmowy korektor z półparametryczną korekcją tonów średnich
Obsługiwane pedałem efekty overdrive i chorus
Kompresor i wzmocnienie sygnału na wejściu z sygnalizacją obcinania sygnału
Przełącznik dla gitar aktywnych/pasywnych
Potencjometr Master Volume
Port USB do bezpośredniego nagrywania
Pętla efektów
Możliwość podłączenia kolumny głośnikowej z serii Unity Bass
Wejście MP3/liniowe, XLR + wyjście liniowe/słuchawkowe z niezależną regulacją głośności
Moc
Moc: 250 W
Dzięki mocy 250 W zyskujesz duży zapas mocy na imponującą głośność i dynamikę, niezależnie od tego, czy jesteś w studiu, w domu, czy na imprezie.
Pętla efektów
Pętla efektów: Tak
Port wejścia przełącznika nożnego
Port wejścia przełącznika nożnego: Tak
Wyjście słuchawkowe: Tak
Limiter: Tak
Kontrolery
  • Middle
  • Mid Frequency
  • Drive
  • Comp
  • Resonance
  • High
  • Low
  • Gain
  • Master
Kompresor: Tak
Wyjście DI: Tak
Zastosowanie
Typ głośnika
Eminence
Funkcje
Głośniki
1x 15 "
Tak
Limiter
Tak
Właściwości
Moc
250 W
Procesor
Effect Processor
Moc(Watt)
250
Wejścia i wyjścia
Wejście MP3 / Line In
Wyjście słuchawkowe
USB
Nie
Wyjście głośnikowe
Wyjście DI
Efekty
Kompresor
Zasilanie
Może być zasilany bateriami
Nie
Zasilacz
240V