Yamaha DTX582K Set

Zestawy perkusji elektronicznych | Kod produktu: DTX582K-SET | ID: 312433

Yamaha DTX582K Set

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:

GŁÓWNY OBRAZ ZESTAWU JEST ILUSTRACYJNY! - ZESTAW dwóch sztuk po obniżonej cenie. Prędzej czy później będziesz ich potrzebować. Jeśli zdecydujesz się je teraz kupić, zaoszczędzisz pieniądze i czas, a także nie musisz się tym zajmować później.

produkty w zestawie

1 x

Yamaha DTX582K

Yamaha DTX582K

Elektroniczny zestaw perkusyjny z serii DTX502, który charakteryzuje się znacznie ulepszoną jakością brzmień, najwyższym komfortem gry oraz wszechstronną funkcjonalnością w szerokiej palecie zestawów perkusyjnych dla każdego perkusisty. W skład zestawu DTX582K wchodzą m.in.: pady werbla i tomów DTX-PAD, akustyczny statyw do hi-hat`u oraz 3-strefowe pady talerzy. Stopa perkusyjna nie jest częścią zestawu.

1 x

Superlux HD-681B GR

Superlux HD-681B GR

Słuchawki z serii HD-681 oferują aż 3 odrębne profile dźwiękowe, każdy z własnym charakterem. HD681-B (bass) oferują wyjątkowo głębokie niskie częstotliwości, mają szerokie pasmo przenoszenia oraz doskonały charakter zrównoważony, a także potężne uderzenie basu. Wysoką wydajność z szerokim dynamicznym zakresem, wytrzymałą konstrukcję z możliwością wybrania i wykorzystania jednej słuchawki, regulowany pałąk, prosty kabel wychodzący z jednej słuchawki, czułość 98 dB, 10 - 30000 Hz, impedancja 32 Ohm.

1 x

Goodwood GW 5A Wood Tip

Goodwood GW 5A Wood Tip

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:

Podudzia z drewnianą końcówką. Pałki US Hickory zostały stworzone z myślą o perkusiście świadomym budżetu. Otrzymujesz wysokiej jakości, trwałe kije bez wysokich kosztów marek "górnej półki".

1 x

Yamaha DS 550 U

Yamaha DS 550 U

Stołek perkusyjny z okrągłym winylowym siedziskiem. Wymiary 30 cm średnica, 6 cm grubość siedziska. Umożliwia regulacje wysokości od 42 do 60 cm i płynną zmianę wysokości jest możliwe regułować motylkiem i klamrą zabezpieczającą. Posiada pojedynczę nogi. Kolor siedziska czarny, wykończenie ramy chromowane.

1 x

Yamaha FP7210A

Yamaha FP7210A

Stopa pojedyncza do perkusji od firmy Yamaha, model FP-7210A. Jest to pojedyncza stopa z pojedynczym łąńcuchem. Idealna dla początkujących jak i średnizaawansowanych bębniarzy. Bijak jest filcowy. Istnieje możliwość regulacji napięcia sprzężyny i regulacji kąta nachylenia bijaka.

Ocena całkowita oparta o 0 recenzjach uzytkownika:

0

Posiadasz ten Yamaha DTX582K Set , albo miałeś okazję używać produktu?

© 2004-2020 Muziker | Yamaha DTX582K Set
Logo muziker
Nie przegap najlepszych promocji. Aktywuj powiadomienia.
Włączyć