Wybierz kraj dostawy przesyłki

Nowość

Essdee Lino Cutters Narzędzie do rzeźbienia w linorycie

Przecinarki Lino. Te ostre i trwałe nożyce do lino są precyzyjnie szlifowane pod optymalnym kątem, aby umożliwić łatwe cięcie lino. Wykonane są ze stali wysokowęglowej. Zestaw zawiera 10 sztuk noży w 5 różnych stylach (po 2 sztuki) od stylu nr 1...
Na magazynie 1 szt
Wyślemy jutro ,
2024-07-17
Narzędzie do rzeźbienia w linorycie Essdee Lino Cutters Narzędzie do rzeźbienia w linorycie

Essdee Lino Cutters Narzędzie do rzeźbienia w linorycie

26,9 zł

Kod produktu: LA10/5 | ID: 1138149

Essdee Lino Cutters Narzędzie do rzeźbienia w linorycie

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:

Przecinarki Lino. Te ostre i trwałe nożyce do lino są precyzyjnie szlifowane pod optymalnym kątem, aby umożliwić łatwe cięcie lino. Wykonane są ze stali wysokowęglowej.

Zestaw zawiera 10 sztuk noży w 5 różnych stylach (po 2 sztuki) od stylu nr 1 do stylu nr 5. Uchwyty sprzedawane są osobno.

2 x Styl 1 – Do cienkich linii i kreskowania. Nigdy nie wpychaj żadnego noża głębiej niż boki ostrza. Na materiale SoftCut możliwa jest linia o szerokości 0,5 mm lub mniejszej, a w przypadku Lino nieco szersza. Zachowaj ostrożność podczas rysowania cienkich linii, ponieważ mogą one zostać wypełnione.

2 x Style 2 – Uniwersalne i łatwe w użyciu narzędzie o niskim kącie natarcia. Powszechnie używane jako podstawowe narzędzie do pierwszego użycia do wycinania linii o grubości do 1,5 mm.

2 x Styl 3 – Ciasny, okrągły nóż umożliwiający wycięcie linii o głębokości 2 mm. Dobry do linii prostych. Świetne w SoftCut, ale cięte zbyt głęboko w lino, a pionowe ściany cięcia mogą pozostawiać niewielkie wsparcie i osłabiać górną powierzchnię. W praktyce przydaje się do wycinania małych kółek za pomocą ruchu obrotowego.

2 x Style 4 – Szeroki, zaokrąglony frez w kształcie litery „V” do linii o szerokości 3 mm ze ściankami pod kątem 45° zapewniający mocną powierzchnię druku, szczególnie ważny w przypadku delikatnych detali i cienkich linii w dużych otwartych przestrzeniach.

2 x Style 5 – cienkie narzędzie do znakowania linii, umożliwiające wykonanie pierwszych linii w celu zdefiniowania projektu przed użyciem innych wycinarek w celu usunięcia niechcianego tła. Można go przesuwać lub ciągnąć po powierzchni i bardzo łatwo obracać, aby opisywać krzywe i faliste linie. Wcinaj głęboko w lino lub SoftCut, aby określić granicę usuwania materiału. Szczególnie przydatne w przypadku SoftCut, ponieważ materiał może przylegać na końcu cięcia.

Parametry i specyfikacje

Zastosowanie

Opakowanie

Ilość w opakowaniu (szt.)

10

Zawartość paczki

Łopata do linorytu (10 x)


Kraj

Kraj pochodzenia

Wielka Brytania


Zalecane akcesoria