dB Technologies ARENA SW15 Subwoofer pasywny
Kod produktu: 202482 (ARENASW15)
Sprzedaż zakończona
Sprzedaż zakończona
Subwoofer pasywny dB Technologies ARENA SW15 Subwoofer pasywny
Wybierz alternatywę (2)
ARENA SW15 to 15" woofer z 3" cewką, która może przyjąć moc do 500W/RMS. Zapewnia to 130dB ciśnienia akustycznego nawet przy bardzo niskich częstotliwościach. Wewnętrzny, pasywny krosower umożliwia współpracę z kolumnami ARENA10 i ARENA12. Podłączenie zewnętrznego krosowera umożliwia ponadto konfigurację typu bi-amp.
Typ: subwoofer,
Szczytowa moc: 1000 W,
Pasmo przenoszenia: 40 - 150 Hz [+/- 3dB],
Maksymalne SPL: 130 dB,
Przetwornik niskotonowy: 15" (cewka 3"),
Złącza: 2 x Speakon,
Obudowa: Sklejka brzozowa, multiplex, wykończenie: Akrylowy lakier strukturalny,
Kolor: czarny,
Gniazdo na statyw: M20,
Waga: 34 kg,
Wymiary: 470 x 600 x 600 mm.
Zastosowanie
Typ
Subwoofer
Funkcje
Głośniki
1x 15 "
Właściwości
Głośnik niskotonowy
15"
Głośnik wysokotonowy
Nie
Moc
500 W
Moc(Watt)
500
Akustyka
Moc RMS
500 W