Wybierz kraj dostawy przesyłki

Nowość

Daler Rowney N.17 Szpachelka malarska 1 szt

Nóż do palet pozwala artystom utrzymać w czystości najczystsze pędzle i mieszać farby bez marnowania żadnej, ponieważ żadna nie zostanie złapana we włosie. Nóż artystyczny pozwala także artyście na zastosowanie w swoich obrazach wszelkiego rodzaju...
Na magazynie 1 szt
Wyślemy dzisiaj ,
2024-07-18
Szpachelka malarska Daler Rowney N.17 Szpachelka malarska 1 szt

Daler Rowney N.17 Szpachelka malarska 1 szt

21,7 zł

Kod produktu: 803004017 | ID: 1138041

Daler Rowney N.17 Szpachelka malarska 1 szt

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:

Nóż do palet pozwala artystom utrzymać w czystości najczystsze pędzle i mieszać farby bez marnowania żadnej, ponieważ żadna nie zostanie złapana we włosie. Nóż artystyczny pozwala także artyście na zastosowanie w swoich obrazach wszelkiego rodzaju unikalnych technik, takich jak impasto, ostre linie i wyraziste kształty. Niezależnie od tego, czy chcesz wygładzić farbę na powierzchni, czy stworzyć krótkie, powtarzalne ślady, różne nacięcia ostrzy noży paletowych ułatwią wypróbowanie każdej techniki.

Noże paletowe najlepiej nadają się do farb o dużej gęstości, takich jak oleje i akryle, ponieważ najlepiej sprawdzają się przy gęstej konsystencji preparatu. noże paletowe są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, aby zaoferować własne cechy, poziom szczegółowości i technikę.

Nóż paletowy został wykonany z ręcznie kutej stali, rękojeści z drewna Sapelli i mosiężnej skuwki, tworząc nóż do palet artystycznych, który przetrwa próbę czasu. Ostrza są elastyczne i sprężyste, co zapewnia najwyższą kontrolę.

Parametry i specyfikacje

Zastosowanie

Posługiwać się


Właściwości

Rodzaje pędzli

Szpatułka

Kształt


Materiał

Materiał


Opakowanie

Ilość w opakowaniu (szt.)

1


Kraj

Kraj pochodzenia

Włochy


Zalecane akcesoria