Steinberg Groove Agent 4

VST instrumenty | Kod produktu: GROOVEAGENT4 | ID: 223161

Sprzedaż
- 1%

570 zł

580 zł

Przy zakupie oszczędzisz 10 zł
Dostępny w sklepie stacjonarnym
Transport gratis

Dostępne na żądanie

Sprawdzić dostępność

570 zł

580 zł

Przy zakupie oszczędzisz 10 zł
Chodov Praha - 1 szt
Aupark Bratislava - 0 szt
Aupark Košice - 0 szt
Bory Mall Bratislava - 0 szt
N. Karolína Ostrava - 0 szt
Aupark Hradec Králové - 0 szt
Nisa Liberec - 0 szt
Olympia Plzeň - 0 szt
Anděl Park Praha - 0 szt
Aupark Žilina - 0 szt

Steinberg Groove Agent 4

To kompletne, wirtualne studio perkusyjne przeznaczone specjalnie dla wszystkich kompozytorów oraz producentów zajmujących się nowoczesnymi stylami muzyki. Ten unikalny instrument łączy w sobie trzy moduły; olśniewające swoją autentycznością ścieżki perkusyjne, projekty gotowych beatów tanecznych oraz specjalnie zaprojektowane perkusyjne "flow" z dedykowanym do każdego zadania Agentem. Nowa wersja perkusyjnej „stacji roboczej" - Groove Agent 4 przynosi ze sobą wiele zmian dotyczących zarówno interfejsu graficznego jak również struktury programu oraz oferowanych funkcji i możliwości. Aplikacja łączy w sobie trzech wirtualnych perkusistów – Acoustic Agent, Beat Agent i Percussion Agent, a których każdy oferuje inne podejście do tworzenia rytmów i partii perkusyjnych.

Do dyspozycji mamy cztery komórki, w których umieszczać możemy poszczególnych „agentów" co pozwala na różne kombinacje. Załączona biblioteka obejmuje ogółem ponad 22 tysiące próbek i ponad 3800 patternów i fraz. Do dyspozycji mamy też 29 efektów (w tym pogłos REVerence). Acoustic Agent oferuje trzy różne zestawy perkusyjne oparte na próbkach bębnów i talerzy – Vintage (Ludwig, Premier, Zildjian), Studio (Yamaha, Ludwig, Zildjian, Ufip) oraz Rock (Pearl, Yamaha, Ufip, Wuhan). Każdy z nich dostępny jest w wersji 16- i 24-bitowej. Do dyspozycji mamy ponadto mikser z 20 kanałami mikrofonowymi i 6 grupowymi oraz 4 szynami AUX dla efektów. W każdym kanale dostępny jest korektor, kompresor oraz efekty TAPE SATURATION i ENVELOPE SHAPER.

Acoustic Agent udostępnia też sekcję STYLE PLAYER z ponad 50 stylami. Beat Agent to sampler pozwalający na pracę z próbkami i pętlami. Do dyspozycji mamy wirtualne pady, przeglądarkę, zestaw funkcji edycyjnych (w tym DRUM CLASSIFIER), efekty, edytor patternów i różne tryby pracy (np. VINTAGE, TURNTABLE). Moduł ten wyposażono w ponad 100 zestawów i fraz. Ostatni „agent" (Percussion Agent) oferuje ponad 20 instrumentów perkusyjnych (w tym etniczne i różne przeszkadzajki). Do dyspozycji mamy też dedykowaną sekcję STYLE PLAYER, mikser i wirtualne pady. Groove Agent 4 jest przeznaczony dla komputerów PC (Windows 7/8) i Mac (OS X 10.8/10.9), na których może pracować jako wtyczka VST/AU.  

Ocena całkowita oparta o 0 recenzjach uzytkownika:

0

Posiadasz ten Steinberg Groove Agent 4 , albo miałeś okazję używać produktu?

Transport gratis od 259 zł
Gwarancja ceny
Wymiana towaru
Własny serwis
Profesjonalne wsparcie
© 2004-2019 Muziker | Steinberg Groove Agent 4