Roland GP607 Gloss Black

Pianina cyfrowe | Kod produktu: GP607-PE | ID: 235147

17 391 zł

Dostępny na magazynie 1 szt
Transport gratis
1250 punktów
wysyłka dziś

Zostanie dostarczony 25-02-2019

Wygodne cenowo zestawy
z tym produktem

Roland GP607 Gloss Black
Beyerdynamic DT 770 PRO 80 Ohms
Pianonova SG801-B

Roland GP607 Gloss Black

Stylowy fortepian cyfrowy w kolorze czarnym, model GP607 składa hołd klasycznemu fortepianowi swoim imponującym i pełnym wdzięku wyglądem. Łączność Bluetooth umożliwia bezprzewodowe strumieniowanie utworów ze smartfona lub tabletu i odtwarzanie przez potężny, wielokanałowy system głośnikowy 4.1 fortepianu GP607, który wypełnia pomieszczenie bogatym, czystym dźwiękiem. Waga 86 kg. Wymiary 1,407 x 949 x 927 mm.

Parametry i specyfikacje

Polifonia

No limit

Arranger

Nie

Wykończenie

Błyszczący

Technologia modelowania brzmienia fortepianowego SuperNATURAL oferuje niezwykle realistyczne brzmienie fortepianu, a nowa klawiatura PHA-5 o ekspresyjnym dotyku zapewnia wrażenia gry, które zaspokoją konesera. A wiele zaprogramowanych funkcji edukacyjnych – w tym łączność z aplikacjami edukacyjnymi – zagwarantuje rosnącą motywację i stały wzrost pianistycznych umiejętności.

Fortepian GP607 firmy Roland zapewnia klasyczny wygląd i dotyk miniaturowego fortepianu, a granie można po prostu rozpocząć podnosząc pokrywę i uderzając w klawisze. Ale ten cyfrowy model eliminuje koszty regularnego strojenia, bo posiada niezawodny procesor dźwięku. A lekka obudowa jest łatwa do przenoszenia po całym domu w celu znalezienia idealnego miejsca.

Wysokiej jakości system głośnikowy fortepianu GP607 firmy Roland jest gotowy do wypełniania domu wyjątkowym dźwiękiem. Gdy grasz na nim, oferuje pełny dźwięk o regulowanej głośności, który wydobywa się z wielokanałowego systemu głośnikowego 4.1.

Gdy zabawiasz znajomych, funkcja Bluetooth pozwala, aby fortepian zastępował system hi-fi, bezprzewodowo łącząc się z tabletem lub smartfonem i odtwarzając przez głośniki ulubione utwory lub wykazy odtwarzania. A gdy po prostu odpoczywasz, dedykowana aplikacja dla zegarka firmy Apple pozwala sterować zdalnie biblioteką wewnętrznych utworów fortepianu GP607 z zacisza kanapy.

Nigdy nie wiesz, kiedy pojawi się inspiracja, ale dzięki stojącemu w pokoju fortepianowi GP607 firmy Roland będziesz zawsze gotów, aby otworzyć pokrywę i wykorzystać tę iskrę. W przeciwieństwie do pianin cyfrowych, których dźwięk jest oparty na samplach, technologia modelowania brzmienia fortepianowego SuperNATURAL replikuje cały proces tworzenia brzmienia pianina akustycznego – w tym kombinacje odtwarzanych nut, ich rezonans i interakcje mnóstwa elementów – aby uzyskać bogate złożone brzmienie, reagujące na dynamikę gry.

Idealnie dopasowana do modułu brzmieniowego klawiatura PHA-50 posiada hybrydową konstrukcję z drewna i materiałów podobnych w dotyku do kości słoniowej, plus zintegrowany sworzeń w każdym klawiszu, zapewniający stabilność. Daje to naprawdę autentyczną grywalność i jednolity dotyk, odporne na zmiany temperatury i wilgotności oraz eliminację kosztownego utrzymania, wspólnego dla wszystkich tradycyjnych klawiatur fortepianowych.

Nauka gry na pianinie jest niezwykle satysfakcjonująca, ale to wymaga czasu, wysiłku i poświęcenia. Fortepian GP607 firmy Roland daje muzykom alternatywę używania konwencjonalnej metody książkowej, którą są znajdujące się w nim funkcje, przyspieszające edukację. Granie z zaprogramowanymi utworami przygotowuje pianistę do grania w zespole lub orkiestrze, a funkcja Twin Piano umożliwia uczniowi i nauczycielowi siedzenie obok siebie i granie w tym samym zakresie klawiatury.

Wbudowany metronom promuje dokładność synchronizacji, a wbudowany rekorder pozwala rejestrować to, co ćwiczysz, aby stale oceniać postępy. Istnieje możliwość odtwarzania dźwięku oraz plików MIDI z pamięci USB, plus zintegrowana funkcja MIDI poprzez system Bluetooth, która pozwala łączyć się bezprzewodowo z aplikacją Piano Partner 2 firmy Roland, mieć dostęp do cyfrowych partytur, bibliotek utworów, itp. Fortepian GP607 firmy Roland sprawia, że ćwiczenia są przyjemnością, a nie udręką. 

Kup Roland GP607 Gloss Black w dostępnym cenowo zestawie.

ZESTAW z akcesoriami w lepszej cenie. Akcesoria i materiały eksploatacyjne będą prędzej czy później potrzebne. Kup je teraz i zaoszczędź trochę pieniędzy i czasu. Nie będziesz musiał tego robić później. Dodatkowo możesz mieć pewność, że akcesoria w ZESTAWIE będą pasować do Twojego instrumentu.

Ocena całkowita oparta o 0 recenzjach uzytkownika:

0

Posiadasz ten Roland GP607 Gloss Black , albo miałeś okazję używać produktu?

Transport gratis od 259 zł
Gwarancja ceny
Wymiana towaru
Własny serwis
Profesjonalne wsparcie
© 2004-2019 Muziker | Roland GP607 Gloss Black