Roland AX-Edge Black Hardshell SET

Syntezatory | Kod produktu: AX-EDGE-BK-SET | ID: 312494

Cena do żądanie

Roland AX-Edge Black Hardshell SET

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:

GŁÓWNY OBRAZ ZESTAWU JEST ILUSTRACYJNY! - ZESTAW dwóch sztuk po obniżonej cenie. Prędzej czy później będziesz ich potrzebować. Jeśli zdecydujesz się je teraz kupić, zaoszczędzisz pieniądze i czas, a także nie musisz się tym zajmować później.

Parametry i specyfikacje

Kolor

Czarny

Kolor według producenta

Black

produkty w zestawie

1 x

Roland AX-Edge Black

Roland AX-Edge Black

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:

Keytar, syntezator na ramieniu. Ma elegancką, nowoczesną konstrukcję z możliwością dostosowania wyglądu dzięki zdejmowanej pokrywie. Wszystkie elementy instrumentu są nastrojone na większą swobodę i pewność na scenie. Narzędzie ma 49 klawiszy z prędkością i Aftertouch kanału. Zawiera 320 programów i ponad 500 zaprogramowanych tonów, 79 typów multieffektów części i programu, refren, pogłos, kompresor główny i korektor główny. Funkcja Tone Remain nieprzerwanie przełącza dźwięki bez zakłóceń, kontroler wstążki, pasek modulacji i możliwe do przypisania kontrolki pozwalają na ekspresyjne odtwarzanie. Zarówno aplikacja Bluetooth MIDI, jak i edycja umożliwiają bezprzewodową edycję dźwięku. Akumulatory AA gwarantują do 4 godzin pracy, zasilacz jest również dołączony. Instrument zawiera wiele wejść (phono, jack, MIDI, USB) i dwa wyświetlacze. Pakiet zawiera pasek na ramię i zdejmowaną pokrywę. Waga: 4,2 kg. Kolor czarny.

1 x

SKB Cases 3i Roland AX Edge Key Case

SKB Cases 3i Roland AX Edge Key Case

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:

Obudowa klawiatury od iSeries. ISeries 3i-5014-EDGE został zaprojektowany tak, aby pomieścić Roland AX Edge Keytar, i zawiera wysokiej jakości piankę do zabezpieczenia keytara, a także dużą kieszeń na akcesoria na pasek, pedały i inny sprzęt. Komora na akcesoria ma wymiary 27,03 x 21,60 x 10,10 cm.

Wszystkie wodoodporne obudowy SKB iSeries formowane wtryskowo w standardzie Mil-Standard są uformowane z bardzo wysokiej wytrzymałości polipropylenowej żywicy kopolimerowej i mają uszczelnioną, wodoodporną i pyłoszczelną konstrukcję zanurzeniową (MIL-C-4150J / IP67). Inne standardowe funkcje obejmują odlewany zawias, opatentowany system zatrzaskowy zwalniania spustu, wygodny, zatrzaskiwany uchwyt z gumowej, uformowanej poduszki z poduszką, automatyczny zawór wyrównujący ciśnienie otoczenia (MIL-STD-648C) oraz odporność na promieniowanie UV, rozpuszczalniki, korozję , grzyby i uszkodzenia spowodowane uderzeniami (MIL-STD-810F).

Ocena całkowita oparta o 0 recenzjach uzytkownika:

0

Posiadasz ten Roland AX-Edge Black Hardshell SET , albo miałeś okazję używać produktu?

© 2004-2020 Muziker | Roland AX-Edge Black Hardshell SET
Logo muziker
Nie przegap najlepszych promocji. Aktywuj powiadomienia.
Włączyć