Rode PinMic Long

Mikrofony pojemnościowe Lavalier | Kod produktu: PinMic-Long | ID: 214602

Rode PinMic Long

Mikrofony RODE pojawiły się już dawno na rynku muzycznym i od razu zdobyły olbrzymią popularność dzięki takim zaletom jak brzmienie, wysoka jakość, minimalny poziom szumów własnych i atrakcyjna polityka gwarancyjna. Popularność ta trwa do dziś, a producent oferuje coraz to nowe modele. RODE PinMIC to mikrofon przeznaczony do nagłaśniania w dyskretny sposób lektorów, konferansjerów oraz wszystkich prezenterów, którzy cenią sobie wygodę podczas występów oraz niezawodność. Mikrofon jest skonstruowany w taki sposób by nawet w najmniejszym stopniu nie rozpraszał uwagi prezentera. Jest niezauważalny dla prowadzącego jak również dla jego audytorium. Dostępne są dwie wersje opisywanego mikrofonu: standardowy PinMIC oraz Pin MIC HD umożliwiający przypięcie go do grubszych materiałów. Kompatybilność z systemami bezprzewodowymi innych producentów do podstawa. Dlatego producent proponuje szereg adapterów MiCON umożliwiających podłączenie zestawu nagłownego RODE HS-1 do systemów takich jak: Sennheiser, AudioTechnica, Shure.

Firma RØDE znana jest z długiego okresu gwarancyjnego wynikającego z wysokiej jakości oferowanych mikrofonów. RØDE PinMIC nie jest tu wyjątkiem i producent udziela na niego 12 miesięcy gwarancji oraz przywilej wymiany na nowy przez 5 lat od momentu zakończenia gwarancji - to w sumie 6 lat. Warunkiem skorzystania z tego prawa jest rejestracja wcześniej zakupionego mikrofonu w ciągu maksymalnie 30 dni od momentu zakupu oraz opłata w wysokości $99 przy każdej wymianie na nowy. Sprawami logistycznymi zajmie się Audiostacja.

AKCESORIA:
- Solidnie wykonany case na mikrofon i akcesoria, odporny na wilgoć i wodę pop-filtr, izolowany, specjalnie wzmocniony kabel wykonany z Kevlaru,
 miniaturowa osłona przeciwwietrzna, klip do mocowania kabla, narzędzia do regulacji.

DANE TECHNICZNE
- Zasilanie: Min 2V - Max 5V przez adapter MiCON, phantom 48V przez adapter MiCON XLR P48 through MiCon XLR adaptor,
- Acoustic Principle Permanently polarised condenser,
- Charakterystyka: dookólna,
- Pasmo przenoszenia: 60Hz - 18kHz,
- Impedancja wyjściowa: 3000 Ohm,
- Stosunek sygnału do szumu: 69dB,
- Ekwiwalent szumu: 25dBA SPL,
- Maksymalny SPL: 110dB,
- Maksymalne napięcie wyjściowe: 189mV [obliczone z maksymalnego SPL tuż przed przesterem],
- Czułość: -33.5dB 1 V/Pa [21mV @ 94dB SPL] ± 3dB @ 1kHz,
- Waga: 10g,
- Wymiary: 16mm x 22mm x 33mm. 

Parametry i specyfikacje

Kraj pochodzenia

Chiny

Ocena całkowita oparta o 0 recenzjach uzytkownika:

0

Posiadasz ten Rode PinMic Long , albo miałeś okazję używać produktu?

© 2004-2020 Muziker | Rode PinMic Long
Logo muziker
Nie przegap najlepszych promocji. Aktywuj powiadomienia.
Włączyć