Wybierz kraj dostawy przesyłki

Lukas Cryl Terzia Cardboard Box Zestaw farb akrylowych 12 x 12 ml

Zestaw 12 farb akrylowych. Dobrze napigmentowana farba akrylowa do szkół i prac studyjnych. Jej lepkość sprawia, że ​​farba ta idealnie nadaje się do szybkiej aplikacji na dużych powierzchniach. Farby te są w pełni mieszalne z innymi akrylami...
Na magazynie 1 szt
Wyślemy 22.07.2024 ,
2024-07-24
Farba akrylowa Lukas Cryl Terzia Cardboard Box Zestaw farb akrylowych 12 x 12 ml

Lukas Cryl Terzia Cardboard Box Zestaw farb akrylowych 12 x 12 ml

74,9 zł

Kod produktu: 761030000 | ID: 1137152

Lukas Cryl Terzia Cardboard Box Zestaw farb akrylowych 12 x 12 ml

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:

Zestaw 12 farb akrylowych. Dobrze napigmentowana farba akrylowa do szkół i prac studyjnych. Jej lepkość sprawia, że ​​farba ta idealnie nadaje się do szybkiej aplikacji na dużych powierzchniach. Farby te są w pełni mieszalne z innymi akrylami LUKAS. Farba akrylowa LUKAS Cryl Terzia idealnie nadaje się do poznania świata malarstwa akrylowego. Technicznie niezawodne pigmenty artystyczne gwarantują odporne na światło kolory akrylowe z doskonałym kryciem dla początkujących i użytkowników dużych ilości za świetny stosunek jakości do ceny. Intensywność odcieni kolorów jest tak skoordynowana, aby podczas mieszania można było uzyskać dobre rezultaty. Dobór kolorów odpowiada typowej palecie malarza. Wszystkie kolory można łatwo mieszać ze wszystkimi pozostałymi asortymentami farb akrylowych firmy LUKAS. Zastosowanie wysokiej jakości spoiwa w optymalnym stężeniu zapewnia bardzo dobrą przyczepność farb akrylowych LUKAS Cryl Terzia, dzięki czemu można je aplikować na niemal wszystkie materiały, pod warunkiem, że są odpylone i odtłuszczone. Idealne są wszelkie podłoża o otwartych porach, takie jak papier akrylowy, karton, rozciągnięte płótno, drewno i materiały modelarskie.

Szybkoschnącą farbę można stosować bezpośrednio z butelki lub rozcieńczać wodą. W ten sposób można tworzyć bardzo nieprzezroczyste lub półprzezroczyste dzieła sztuki. Farbę można nakładać za pomocą pędzla, szpatułki lub noża malarskiego. Farba akrylowa LUKAS Cryl Terzia idealnie nadaje się nie tylko do klasycznych dzieł sztuki na płótnie czy papierze, ale także do podobrazów, dekoracji i scenografii. Farba po wyschnięciu daje satynowe wykończenie, a lepkość pozwala na szybką aplikację na dużych powierzchniach.

  • Technicznie niezawodne pigmenty artystyczne
  • Wysoka intensywność koloru i odporność na światło
  • Można tworzyć bardzo nieprzezroczyste lub półprzezroczyste dzieła sztuki
  • Wysokiej jakości spoiwo w optymalnym stężeniu zapewnia bardzo dobrą przyczepność
  • Wysycha do matowego wykończenia
  • Idealnie nadaje się do poznania świata malarstwa akrylowego

Parametry i specyfikacje

Właściwości

Seria


Opakowanie

Ilość w opakowaniu (szt.)

12


Rozmiary i waga

Objętość


Kraj

Kraj pochodzenia

Wielka Brytania


Zalecane akcesoria