Korg NanoKEY 2 WH Set

Klawiatury sterujące do 25 klawiszi | Kod produktu: NANOKEY2-WH-SET | ID: 312474

Korg NanoKEY 2 WH Set

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:

GŁÓWNY OBRAZ ZESTAWU JEST ILUSTRACYJNY! - ZESTAW dwóch sztuk po obniżonej cenie. Prędzej czy później będziesz ich potrzebować. Jeśli zdecydujesz się je teraz kupić, zaoszczędzisz pieniądze i czas, a także nie musisz się tym zajmować później.

Parametry i specyfikacje

Liczba klawiszy

25

Rodzaj klawiatury

Touch Sensitive

Kolor

Biały

Może być zasilany bateriami

Nie

Kolor według producenta

White

Powierzchnia klawiatury

Smooth

USB MIDI

Tak

Zasilacz w zestawie

Tak

Wielkość klawiszy

Mini

Zawartość paczki

USB Cable, Manual

Waga

240 g

Kraj pochodzenia

Chiny

produkty w zestawie

1 x

Korg nanoKEY2 WH

Korg nanoKEY2 WH

25-klawiszowa klawiatura USB-MIDI idealna do użytku z laptopem i netbookiem. Oferuje dokładnośc i czułośc na nacisk klawiszy, dzięki dużej szerokości klawiszy i dużej przestrzeni pomiędzy nimi. Idealny do partii fortepianowych jest przycisk Sustain. Przyciski przełączania pomiędzy oktawami zostały zapożyczone z kontrolerów MIDI KORG’a i pozwalają na swobodne przesuwanie oktaw o cztery poziomy, w górę lub w dół. Dla pełnej kontroli, nanoKEY2 posiada także przyciski Pitch Bend, Modulation oraz przycisk Sustain. Dla każdego z tych przycisków czas reakcji włączania/wyłączania może być określony na czterech poziomach (za pomocą Korg Kontrol Editor) zapewniając pożądany czas reakcji na zmiany. NanoKEY2 współpracuje z oprogramowaniem „Korg Kontrol Editor” - dostępnym bezpłatnie na stronie internetowej KORG’a. Załaduj go do komputera i wykorzystaj go do szczegółowych ustawień użytkownika. Wybierz odpowiednie ustawienie czułości, określ ustawienie kontroli przycisku modulacji i sustain. Wystarczy, że podłączysz kabel USB z komputera do nanoKEY2 i masz szybki i przenośny system produkcji muzycznej. Zasilanie i USB-MIDI dostarczane jest przez ten sam przewód, co zapewnia czyste otoczenie pracy. Kolor wykończenia biały.

1 x

Sequenz CC Nano Gray

Sequenz CC Nano Gray

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:

Ten dedykowany futerał do noszenia z serii KORG idealnie pasuje do torby, którą można swobodnie nosić na koncercie lub ćwiczyć. Dzięki miękkiej powłoce o charakterystycznej siatce, która zapewnia idealną amortyzację i wsparcie, bezpiecznie chroni urządzenie z serii KORG nano. Wewnątrz wieczka znajdują się dwie kieszenie, które mogą pomieścić przewody lub inne drobne przedmioty. Wymiary: 338 mm x 96 mm x 43 mm. Waga: 100 g. Kolor: szary.

Ocena całkowita oparta o 0 recenzjach uzytkownika:

0

Posiadasz ten Korg NanoKEY 2 WH Set , albo miałeś okazję używać produktu?

© 2004-2020 Muziker | Korg NanoKEY 2 WH Set
Logo muziker
Nie przegap najlepszych promocji. Aktywuj powiadomienia.
Włączyć