IQ Plus 6" Natural Headed Tambourine

Tamburyny z naciągiem | Kod produktu: IQ-W024-00 | ID: 263002

76 zł

Dostępny na magazynie 2 szt
Transport gratis od 259 zł
4 punkty
wysyłka dziś

Zostanie dostarczony 23-09-2019

IQ Plus 6" Natural Headed Tambourine

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:

Tamburyn ma długą, bogatą historię, która ma korzenie w wielu gatunkach muzycznych. Od klasycznego, ludowego lub rockowego, tamburyny są uproszczonymi, ale wszechstronnymi instrumentami, które naprawdę mogą ożywić piosenkę. Mimo starożytnego instrumentu, jego struktura w dużej mierze pozostała niezmieniona. W Europie grane są z muzyką ludową i artystyczną, na przykład w utworach Mozarta. Służyła ona zasugerowaniu egzotycznej lub wschodniej atrakcyjności zachodniej publiczności, tak jak w tańcu arabskim Czajkowskiego ze słynnego stroju do orzechów. Nasze bębny IQ Plus są zaprojektowane tak, aby mogły być łatwo odtwarzane przez dzieci. Aby osiągnąć pożądany dźwięk, wystarczy wstrząsnąć, uderzyć lub wstrząsnąć tamburynem. Instrument ten jest także bardzo przydatnym narzędziem wykorzystywanym przez nauczycieli do instruowania uczniów o rytmach i rytmach. Dzieci mogą grać razem z utworami, które już znają, lub przynieść dodatkowe instrumenty perkusyjne, by stworzyć zespół. Tamburyny można grać, aby towarzyszyć występom takim jak szkolny taniec. IQ Plus oferuje tamburyn wykonany z przyjaznego dla środowiska drewna kauczukowego lub wytrzymałego tworzywa sztucznego w różnych rozmiarach i kształtach, z jasnymi dźwiękami stalowych jingli. IQ PLUS 6''Natural Headed Tambourine Cechy: Bufory IQ PLUS są wykonane z przyjaznego dla środowiska drewna kauczukowego z chromowanymi jonami ze stopu stali. Zapewnia jasne, ostre dźwięki cięcia. Specjalnie zaprojektowany do łatwego chwytania w idealnych rozmiarach dla dzieci. Bardzo lekki (0,17 kg) można nosić przy sobie lub grać przez cały dzień. Rozmiar: 6 ".

Parametry i specyfikacje

Kolor producenta

Natural

Kraj pochodzenia

Chiny

Ocena całkowita oparta o 0 recenzjach uzytkownika:

0

Posiadasz ten IQ Plus 6" Natural Headed Tambourine , albo miałeś okazję używać produktu?

Mówią, że nic nie jest za darmo. Ale nigdy temu niewierz, ponieważ masz naprawdę dostawę za darmo, przy zakupie powyżej 259zł.

Znalazłeś lepszą cenę niż u nas? Czy to prawda? Prześlij nam link, a my natychmiast obniżymy cenę.

Chcemy oferować towary w najlepszych możliwych cenach. Dowiedz się więcej

Nie wiemy, czy istnieje życie po życiu, ale życie po zakupach tak. Możesz zwrócić towar bez podania dowodu do 30 dni.

Nie pytamy o nic, my tylko towar szybko wymieniamy lub zwracamy pieniądze. Ty decydujesz. Dowiedz się więcej

Nawet najlepsze produkty mogą czasami mieć problem. To irytujące.

Z nami jednak możesz być pewien, że usuniemy problem szybko i profesjonalnie. Posiadamy własny serwis, który podejmuje wszystkie naprawy jako wyzwanie.

Witam. Nie jestem robotem, ale żyjącą osobą i mam odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące życia, kosmosu i naszego asortymentu.

Napisz do mnie e-mail, czat lub po prostu zadzwoń, porozmawiamy i na pewno Ci doradzę.

Bezpłatna infolinia (Po - Pi 9:00 - 17:00) :
800 703 085

Email:
polska@muziker.com

Kontakty

© 2004-2019 Muziker | IQ Plus 6" Natural Headed Tambourine
Logo muziker
Nie przegap najlepszych promocji. Aktywuj powiadomienia.
Włączyć