Ibanez IBZ10BV2 Mini combo basowe
4,5/5
Kod produktu: 814023
Uszkodzone
4,5/5
Kod produktu: 814023
Uszkodzone
Z wadami kosmetycznymi
Na magazynie 1 szt
Mini combo basowe Ibanez IBZ10BV2 Mini combo basowe (Uszkodzone)
Doskonale brzmiący wzmacniacz gitarowy, idealny do ćwiczenia w warunkach domowych. Wzmacniacz basowy typu combo 10 W mocy, w czarnym kolorze obudowy.
Z wadami kosmetycznymi
Zdjęcia uszkodzeń
Dane techniczne:
Moc: 10W
Impedancja 4 Ohm
Głośnik:6.5" Speaker
Potencjometry: Bass, Middle, Treble, Volume
Wejścia: Bass Input, Aux Input, Headphones Out
Wymiary: (mm) 255(W) x 275(D) x 174(H)
Waga: 3.6 kg
Połączenia: Input, AUX Input oraz wyjście słuchawkowe
Kolor: Black.
Funkcje
Głośniki
1x 6,5 "
Pętla efektów
Nie
Limiter
Nie
Kontrolery
Middle, Bass, Treble, Volume
Właściwości
Moc
10 W
Moc(Watt)
10
Wejścia i wyjścia
Wejście MP3 / Line In
Tak
Wyjście słuchawkowe
Tak
USB
Wyjście głośnikowe
Tak, Nie
Wyjście DI
Zasilanie
Może być zasilany bateriami
Zasilacz
240V