Wybierz kraj dostawy przesyłki

Nowość

Essdee 3 In 1 Lino Cutter & Baren Kit Zestaw do technik graficznych

Zestaw Lino Cutter and Baren 3 w 1 zawiera 5 precyzyjnie szlifowanych noży Lino wykonanych ze stali wysokowęglowej oraz mocny polipropylenowy uchwyt z aluminiową skuwką, który umożliwia łatwe dopasowanie i dokręcenie ostrzy. Innowacyjny zestaw to...
Na magazynie 1 szt
Wyślemy 22.07.2024 ,
2024-07-24
Zestaw do technik graficznych Essdee 3 In 1 Lino Cutter & Baren Kit Zestaw do technik graficznych

Essdee 3 In 1 Lino Cutter & Baren Kit Zestaw do technik graficznych

34,6 zł

Kod produktu: L5B | ID: 1138151

Essdee 3 In 1 Lino Cutter & Baren Kit Zestaw do technik graficznych

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:

Zestaw Lino Cutter and Baren 3 w 1 zawiera 5 precyzyjnie szlifowanych noży Lino wykonanych ze stali wysokowęglowej oraz mocny polipropylenowy uchwyt z aluminiową skuwką, który umożliwia łatwe dopasowanie i dokręcenie ostrzy. Innowacyjny zestaw to naprawdę wszechstronny zestaw, który można przekształcić w Baren, który służy jako prasa ręczna do przenoszenia atramentu z bloku drukującego na papier bez potrzeby stosowania prasy drukarskiej. Podstawa Baren służy również jako schowek, w którym Twoje noże są bezpieczne po użyciu. Pomysłowy!

Zestaw zawiera: 1 uchwyt Lino z aluminiową skuwką, 1 podstawę Baren i nasadkę oraz 5 sztuk ostrzy w 5 różnych stylach, od stylu nr 1 do stylu nr 5.

Styl 1 – Do cienkich linii i kreskowania. Nigdy nie wpychaj żadnego noża głębiej niż boki ostrza. Na materiale SoftCut możliwa jest linia o szerokości 0,5 mm lub mniejszej, a w przypadku Lino nieco szersza. Zachowaj ostrożność podczas rysowania cienkich linii, ponieważ mogą one zostać wypełnione.

Styl 2 – Uniwersalne i łatwe w użyciu narzędzie o niskim kącie natarcia. Powszechnie używane jako podstawowe narzędzie do pierwszego użycia do wycinania linii o grubości do 1,5 mm.

Styl 3 – Ciasny, okrągły nóż, który umożliwia wycięcie linii o głębokości 2 mm. Dobry do linii prostych. Świetne w SoftCut, ale cięte zbyt głęboko w lino, a pionowe ściany cięcia mogą pozostawiać niewielkie wsparcie i osłabiać górną powierzchnię. W praktyce przydaje się do wycinania małych kółek za pomocą ruchu obrotowego.

Styl 4 – Szeroki, zaokrąglony frez w kształcie litery „V” do linii o szerokości 3 mm ze ściankami pod kątem 45° zapewniający mocną powierzchnię druku, szczególnie ważny w przypadku delikatnych detali i cienkich linii w dużych otwartych przestrzeniach.

Styl 5 – narzędzie do zaznaczania cienkich linii, służące do tworzenia pierwszych linii w celu zdefiniowania projektu przed użyciem innych wycinarek w celu usunięcia niechcianego tła. Można go przesuwać lub ciągnąć po powierzchni i bardzo łatwo obracać, aby opisywać krzywe i faliste linie. Wcinaj głęboko w lino lub SoftCut, aby określić granicę usuwania materiału. Szczególnie przydatne w przypadku SoftCut, ponieważ materiał może przylegać na końcu cięcia.

Parametry i specyfikacje

Zastosowanie

Opakowanie

Zawartość paczki

Łopata do linorytu (5 x), Uchwyt (1 x)


Kraj

Kraj pochodzenia

Wielka Brytania


Zalecane akcesoria