Wybierz kraj dostawy przesyłki

Nowość

Daler Rowney System3 Zestaw farb akrylowych 6 x 22 ml

Zestaw 6 farb akrylowych. Płynne akryle System3 są wszechstronne, wielopowierzchniowe, na bazie pigmentów i idealnie nadają się do zastosowań wielotechnicznych. Oferują doskonałe pokrycie, dzięki czemu idealnie nadają się do murali i innych...
Na magazynie 1 szt
Wyślemy dzisiaj ,
2024-07-18
Farba akrylowa Daler Rowney System3 Zestaw farb akrylowych 6 x 22 ml

Daler Rowney System3 Zestaw farb akrylowych 6 x 22 ml

59,9 zł

Kod produktu: 129100005 | ID: 1137349

Daler Rowney System3 Zestaw farb akrylowych 6 x 22 ml

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:

Zestaw 6 farb akrylowych. Płynne akryle System3 są wszechstronne, wielopowierzchniowe, na bazie pigmentów i idealnie nadają się do zastosowań wielotechnicznych. Oferują doskonałe pokrycie, dzięki czemu idealnie nadają się do murali i innych zastosowań na dużych powierzchniach.

Płynny akryl System3 charakteryzuje się bardzo intensywnym ładunkiem pigmentu, co równa się dużej sile barwienia. Jego płynna konsystencja pozwala na bardziej równomierne nałożenie pędzla, pozwala na bardziej równomierne pociągnięcia pędzlem i pomaga w malowaniu długimi pociągnięciami bez ponownego ładowania pędzla.

Płynny akryl System3 obsługuje różnorodny zakres zastosowań; wylewany, kałużowany, upuszczany i przeciągany, używany do nakładania warstw i glazury oraz mieszany z pastą teksturującą lub innymi mediami i żelami. Można go mieszać z medium do drukowania na tekstyliach, medium do aerografu i medium do nalewania System3 w przypadku tradycyjnych technik sztuki płynnej.

Farby akrylowe System3 Fluid są trwałe i elastyczne oraz charakteryzują się doskonałą przyczepnością do wielu powierzchni, w tym kamienia, drewna, tekstyliów, płótna i papieru. Do natychmiastowego zastosowania nie ma konieczności rozcieńczania wodą. Farby doskonale nadają się do stosowania w akwarelach (mokre na mokre i mokre na suche).

  • Bardzo intensywne obciążenie pigmentem.
  • Zachowuje głębię koloru i intensywność.
  • Idealny do nalewania, kapania i wszystkich technik płynnych, zapewnia doskonałe krycie.
  • Wszechstronne zastosowanie (pędzel, nóż, polewanie) i powierzchni (płótno, papier, murale, tekstylia).
  • Zrobione w Anglii.

Parametry i specyfikacje

Właściwości

Seria


Opakowanie

Ilość w opakowaniu (szt.)

6


Rozmiary i waga

Objętość


Kraj

Kraj pochodzenia

Wielka Brytania


Zalecane akcesoria