Wybierz kraj dostawy przesyłki

Nowość

Daler Rowney Simply Atrament akrylowy Black 29,5 ml 1 szt

Czarny tusz do rysowania. Kolekcja Simply została zaprojektowana, aby dać zarówno początkującym, jak i początkującym artystom szansę wypróbowania czegoś nowego, po prostu malować, po prostu rysować, po prostu tworzyć! Został stworzony, aby uczynić...
Na magazynie 1 szt
Wyślemy jutro ,
2024-07-17
Atrament Daler Rowney Simply Atrament akrylowy Black 29,5 ml 1 szt

Daler Rowney Simply Atrament akrylowy Black 29,5 ml 1 szt

26,1 zł

Kod produktu: 164029028 | ID: 1137792

Daler Rowney Simply Atrament akrylowy Black 29,5 ml 1 szt

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:

Czarny tusz do rysowania. Kolekcja Simply została zaprojektowana, aby dać zarówno początkującym, jak i początkującym artystom szansę wypróbowania czegoś nowego, po prostu malować, po prostu rysować, po prostu tworzyć! Został stworzony, aby uczynić podróż artystyczną i zabawą nieskomplikowaną, dzięki czemu mogą skupiać się mniej na narzędziach, a bardziej na swojej pracy. Oznacza to, że każdy produkt z kolekcji Simply ma doskonały stosunek jakości do ceny, zachowując przy tym niezawodność i wysoki standard.

Atrament Daler Rowney Simply Black jest idealny do ilustracji i mediów mieszanych, takich jak kaligrafia. Łatwo się rozprowadza, ma mocny kolor i jest odporny na światło, co zapewnia długotrwały kolor bez blaknięcia. Jest wodoodporny i dostępny w szklanej butelce, co ułatwia jego użycie i pozwala na kreatywność w podróży.

  • Mocny kolor.
  • Światłotrwałe.
  • Łatwy przepływ.
  • Wodoodporny.

Parametry i specyfikacje

Właściwości

Seria


Opakowanie

Ilość w opakowaniu (szt.)

1


Rozmiary i waga

Objętość


Kraj

Kraj pochodzenia

Chiny


Zalecane akcesoria