Wybierz kraj dostawy przesyłki

Nowość

Daler Rowney Georgian Średni 300 ml 1 szt

Rozcieńczalnik oleju. Farba olejna ze swej natury jest niekompatybilna z wodą i rozpuszcza się jedynie w terpentynie, benzynie lakowej lub rozcieńczalnikach o słabym zapachu. Farby olejne dla artystów powstają poprzez zdyspergowanie pigmentów w...
Na magazynie 1 szt
Wyślemy dzisiaj ,
2024-07-25
70,9 zł
Media Daler Rowney Georgian Średni 300 ml 1 szt

Daler Rowney Georgian Średni 300 ml 1 szt

70,9 zł

Kod produktu: 114030024 | ID: 1137709

Daler Rowney Georgian Średni 300 ml 1 szt

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:

Rozcieńczalnik oleju. Farba olejna ze swej natury jest niekompatybilna z wodą i rozpuszcza się jedynie w terpentynie, benzynie lakowej lub rozcieńczalnikach o słabym zapachu. Farby olejne dla artystów powstają poprzez zdyspergowanie pigmentów w medium olejnym w celu uzyskania gładkiej, wolnoschnącej farby. Wybór mediów olejnych z szerokiej gamy dostępnych zależy od powierzchni i wymaganego wykończenia oraz właściwości roboczych preferowanych podczas malowania.

Rozcieńczalnik o słabym zapachu rozcieńcza farbę olejną tworząc cienkie, szybkoschnące warstwy we wczesnych fazach malowania, można go również stosować do czyszczenia pędzli.

Wskazówki : Mieszać z farbami olejnymi do uzyskania pożądanej konsystencji. Stosowany również bezpośrednio do czyszczenia pędzli i palet.

Parametry i specyfikacje

Właściwości

Seria


Opakowanie

Ilość w opakowaniu (szt.)

1


Rozmiary i waga

Objętość


Kraj

Kraj pochodzenia

Wielka Brytania


Zalecane akcesoria