Kod produktu: ASTEL-AK380-COPPER | ID: 233168
Nowy odtwarzacz przenośny Astell&Kern AK380 w wersji limitowanej Copper. Droższy niż poprzednicy, bo głównym surowcem, z jakiego powstał, jest miedź. Astell&Kern AK380 w wersji Copper jest więc w stanie dostarczyć inną sygnaturę dźwiękową niż dotychczas istniejący AK380 wykonany z duraluminium. Jest wykończony w dwuetapowym procesie z użyciem frezarki pięcioosiowej. Wytworzenie i obrobienie jednej sztuki zajmuje około 4 godzin. Ze względu na bardzo plastyczny charakter miedzi wióry mają tendencję do zwijania się do wewnątrz, a niekiedy tworzą linie gwintu. Powoduje to, że końce frezów mogą zostać uszkodzone. Materiał wymaga więc bardziej dokładnej obróbki w porównaniu z innymi materiałami takimi jak aluminium. Niezabezpieczona surowa miedź szybko się utlenia, ze względu na narażenie na działanie czynników zewnętrznych, co sprawia, że masowa produkcja jest bardzo trudna do opanowania.
Odtwarzacz nawet jeśli w limitowanej edycji to ten sam DAP z 32-bitowymi
konwerterami w układzie podwójnym i pamięcią, którą można przy pomocy
zewnętrznej karty rozszerzyć do 640 GB. Po obróbce waży już tylko 175
gramów, ale to i tak trzy razy więcej niż duraluminiowy oryginał.
Astell&Kern; AK380 Copper oferuje odtwarzanie 32bit przy 384 kHz.
Przetwarzanie natywnie plików DSD (do 5,6 MHz). Korektor parametryczny
20-band przy 0.1dB. Posiada również skalowalny wzmacniacz oraz metalowy
przycisk Home z sensorem dotykowym reagującym na siłę nacisku. Wymiary
79,8 x 112,4 x 17,9 mm. Waga 350 g.
Parametry i specyfikacje
WiFi
Radio
Wbudowany głośnik
DLNA
HD Audio
Kolor
Deseń
Kolor według producenta
Miedź
USB
AUX IN
Gniazdo karty pamięci
Wejście MP3 / Line In
Może być zasilany bateriami
Zasilacz
Only USB
Zasilacz w zestawie
Nie
Kraj pochodzenia
Niemcy
Zalecane akcesoria