cookies
Nasze „cookies“ będą ci smakować
Pliki cookie na stronie Muziker służą do tego, aby twoja wizyta u nas była zawsze przyjemnym doświadczeniem. Wyraź zgodę na używanie wszystkich plików cookie, klikając przycisk „Zgadzam się” lub wybierz w ustawieniach tylko te, które ci odpowiadają. Więcej informacji.
Sprzedaż zakończona

Astell&Kern AK380 Miedź

Nowy odtwarzacz przenośny Astell&Kern AK380 w wersji limitowanej Copper. Droższy niż poprzednicy, bo głównym surowcem, z jakiego powstał, jest miedź. Astell&Kern AK380 w wersji Copper jest więc w stanie dostarczyć inną sygnaturę dźwiękową...
Sprzedaż zakończona
Ten produkt nie jest produkowany lub nie jest częścią aktualnej oferty.

Kod produktu: ASTEL-AK380-COPPER | ID: 233168

Astell&Kern AK380 Miedź

Nowy odtwarzacz przenośny Astell&Kern AK380 w wersji limitowanej Copper. Droższy niż poprzednicy, bo głównym surowcem, z jakiego powstał, jest miedź. Astell&Kern AK380 w wersji Copper jest więc w stanie dostarczyć inną sygnaturę dźwiękową niż dotychczas istniejący AK380 wykonany z duraluminium. Jest wykończony w dwuetapowym procesie z użyciem frezarki pięcioosiowej. Wytworzenie i obrobienie jednej sztuki zajmuje około 4 godzin. Ze względu na bardzo plastyczny charakter miedzi wióry mają tendencję do zwijania się do wewnątrz, a niekiedy tworzą linie gwintu. Powoduje to, że końce frezów mogą zostać uszkodzone. Materiał wymaga więc bardziej dokładnej obróbki w porównaniu z innymi materiałami takimi jak aluminium. Niezabezpieczona surowa miedź szybko się utlenia, ze względu na narażenie na działanie czynników zewnętrznych, co sprawia, że masowa produkcja jest bardzo trudna do opanowania.

Odtwarzacz nawet jeśli w limitowanej edycji to ten sam DAP z 32-bitowymi konwerterami w układzie podwójnym i pamięcią, którą można przy pomocy zewnętrznej karty rozszerzyć do 640 GB. Po obróbce waży już tylko 175 gramów, ale to i tak trzy razy więcej niż duraluminiowy oryginał. Astell&Kern; AK380 Copper oferuje odtwarzanie 32bit przy 384 kHz. Przetwarzanie natywnie plików DSD (do 5,6 MHz). Korektor parametryczny 20-band przy 0.1dB. Posiada również skalowalny wzmacniacz oraz metalowy przycisk Home z sensorem dotykowym reagującym na siłę nacisku. Wymiary 79,8 x 112,4 x 17,9 mm. Waga 350 g.

Parametry i specyfikacje

Funkcje

WiFi

Tak

Radio

Wbudowany głośnik

Nie

DLNA

Tak

HD Audio

Tak

Właściwości

Kolor

Deseń

Kolor według producenta

Miedź

Wejścia i wyjścia

USB

Tak

AUX IN

Nie

Gniazdo karty pamięci

Tak

Wejście MP3 / Line In

Tak

Zasilanie

Może być zasilany bateriami

Tak

Zasilacz

Only USB

Akcesoria

Zasilacz w zestawie

Nie

Kraj

Kraj pochodzenia

Niemcy

Zalecane akcesoria