Arturia Minibrute 2S Travel SET

Syntezatory | Kod produktu: MINIBRUTE-2S-SET | ID: 312894

Arturia Minibrute 2S Travel SET

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:

GŁÓWNY OBRAZ ZESTAWU JEST ILUSTRACYJNY! - ZESTAW różnych elementów po obniżonej cenie. Prędzej czy później będziesz ich potrzebować. Jeśli zdecydujesz się je teraz kupić, zaoszczędzisz pieniądze i czas, a także nie musisz się tym zajmować później.

Parametry i specyfikacje

Liczba klawiszy

25

Rodzaj klawiatury

Touch Sensitive with Aftertouch

Polifonia

1

Wejścia

CV, MIDI IN

Wyjścia

1x Jack 6,3mm TRS, 1x Headpone Jack 6,3mm TRS

Sekwencer

Tak

USB MIDI

Tak

USB to Device

Nie

Może być zasilany bateriami

Nie

USB to Host

Tak

Wielkość klawiszy

Standard

Zasilacz w zestawie

Tak

Kraj pochodzenia

Chiny

produkty w zestawie

1 x

Arturia Minibrute 2S

Arturia Minibrute 2S

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:

Syntezator, który zapoczątkował niedrogą rewolucję analogową, odradza się jako uzależniający, inspirujący syntezator krokowy o ogromnych modułowych możliwościach. Ekscytująca ewolucja w historii MiniBrute, MiniBrute 2S pozostaje wierna surowej, dźwiękowej mocy kultowego oryginału, dodając jednocześnie nowe ekscytujące funkcje i możliwości. Łącząc najlepsze elementy analogowego syntezatora z intuicyjnym sekwenserem krok po kroku i ekscytującą półmodułową architekturą, MiniBrute 2S został zainspirowany. Jego parametry są jasno określone i tworzą dźwięk pełen osobowości i postawy. Wielowarstwowy, trójwarstwowy 64-stopniowy sekwencer oferuje nowe, ekscytujące sposoby tworzenia muzyki, ale usuwa bóle z programowania. Poważny samodzielny syntezator, MiniBrute 2S może być również rozszerzony dzięki rozszerzonemu patchbayowi i stanie się centrum twojego modularnego systemu. Podłącz go do RackBrute i zachowaj całą swoją kolekcję w stylowym, solidnym ekosystemie Eurorack. Pięknie przemyślany sekwencyjny analogowy syntezator, niezbędne połączenie z modularnym światem i instrument, który będzie się z Tobą rozwijał. MiniBrute 2S pomoże Ci tworzyć dźwięki, których nikt wcześniej nie słyszał. Potężny, samodzielny syntezator MiniBrute 2S zapewnia kontrolę, pozwalając tworzyć unikalne dźwięki, które wyróżnią Cię spośród tłumu. Nie ma nic bardziej niż dreszczyku słuchania dźwięku ożywają w twoich rękach; śpiewając, gdy modyfikujesz przebiegi VCO; warcząc podczas jazdy na swoim LFO; i krzycząc, gdy naciskasz filtr Steiner-Parkera. Dzięki programowaniu organicznemu o niemal nieskończonych możliwościach, MiniBrute 2S otwiera ekscytujący świat dźwiękowy do zbadania. Więcej niż suma części, MiniBrute 2S zabiera wszystko, co wiesz o syntezatorach, i odwraca je do góry nogami, pozwalając przepisać reguły. Wyposażony w obszerną matrycę modulacji z dziesiątkami źródeł i miejsc docelowych do dyspozycji, możesz rozpocząć przewijanie ścieżek sygnałowych, aby wyczarować naprawdę ekscytujące dźwięki, które nigdy wcześniej nie były słyszalne.

1 x

Arturia RackBrute 6U

Arturia RackBrute 6U

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:

RackBrute 6U to wszechstronna obudowa Eurorack, zapewniająca całkowite bezpieczeństwo modułów i maksymalną praktyczność we wszystkich warunkach użytkowania. Jego wielopozycyjna konfiguracja i niezawodne zasilanie sprawiają, że jest to prawdziwe, specjalistyczne rozwiązanie. RackBrute 6U zapewnia Ci 176HP do przechowywania i zabezpieczania swojej godnej pozazdroszczenia kolekcji modułów Eurorack w trwałej i lekkiej aluminiowej obudowie otoczonej dwoma drewnianymi panelami. Po zamknięciu i załadowaniu modułowa konfiguracja będzie wyglądać jak monolit, a jednocześnie będzie bardziej elastyczna niż kiedykolwiek dzięki systemowi mocowania linek i sparowanemu uchwytowi. Gdy jesteś w ruchu, sprawisz, że transport Twojego modularnego sprzętu będzie spacerował po parku. Gdy znajdziesz się na pozycji, pozwoli Ci zorganizować centrum dowodzenia tak, jak chcesz. Moduły nie żyją tylko miłością, a RackBrute 6U utrzymuje wszystko przy życiu dzięki zasilaczowi + 12V / -12V / + 5V. Kiedy musisz trzymać swoją pozycję przez wiele godzin, lepiej być dobrze przygotowanym i mieć wyraźny widok na otoczenie. Z tego powodu opracowaliśmy system Link, wygodny i prosty w użyciu system mocowania, który pozwala zorientować się w specjalnym uchwycie, dzięki czemu można nadać modułowej najbardziej korzystną taktycznie pozycję. Niezależnie od tego, czy jest się skłonnym, kucającym, czy stoi na baczność, RackBrute 6U zawsze będzie czujny, gotowy do złożenia zamówienia. Żołnierze są niczym, jeśli nie są właściwie karmieni. Nie ma problemu, RackBrute 6U to nie tylko pudełko. Obejmuje on potężny zasilacz + 12V / -12V / + 5V zapewniający siłę ognia do 1600mA. W połączeniu z wojskową szyną zasilającą z 32 dostępnymi gniazdami, w tym zaawansowaną technologią filtrowania szumów, która gwarantuje optymalne warunki.

1 x

Arturia Rackbrute Travel Bag

Arturia Rackbrute Travel Bag

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:

Torba transportowa. Cechy: Zaprojektowany dla syntezatorów RackBrute i MiniBrute 2. Wysokiej jakości wyściełana torba. Zewnętrzna przegroda na adaptery i małe kontrolery. Wytrzymały pasek na ramię. Zezwala na dostęp do RackBrute Handle. Wymiary: 55,9 x 27,9 x 35,6 cm. Waga: 2,27 kg.

Ocena całkowita oparta o 0 recenzjach uzytkownika:

0

Posiadasz ten Arturia Minibrute 2S Travel SET , albo miałeś okazję używać produktu?

© 2004-2020 Muziker | Arturia Minibrute 2S Travel SET
Logo muziker
Nie przegap najlepszych promocji. Aktywuj powiadomienia.
Włączyć