Eurolite DISCOSTROBE50 Stroboskop
4,35/5
Kod produktu: 225339 (DISCOSTROBE50)
4,35/5
Stroboskop Eurolite DISCOSTROBE50 Stroboskop
Mały stroboskop EUROLITE wyposażony w kabel zasilający z wtyczką euro. Urządzenie posiada możliwość regulacji 1-10 błysków/sek. Zasilanie 230 V / 50 Hz, pobór 25W. Wymiary 135x97x55 mm. Waga 0,5 kg.
- bardzo lekki
- płynna regulacja częstotliwości błysków (1-10 /sek.)
- małe wymiary
- idealny na małe prywatki i jako efekt dekoracyjny
- wystarczy włożyć wtyczkę do gniazdka i gotowe
- wymienny palnik
Zasilanie
Zasilacz
240V