Eminence BETA-12CX Kolumna nagłośnieniowa PA
5/5
Kod produktu: 1086731 (BETA-12CX)
5/5
W drodze > 5 szt
Produkt dostępny w ciągu 3 tygodni
Kolumna nagłośnieniowa PA Eminence BETA-12CX Kolumna nagłośnieniowa PA
  • Typ: Mid-Bass Loudspeaker
  • Średnica: 12"
  • Impedancja: 8 Ohm
  • Moc: 250 W
  • Zakres częstotliwości: 57 Hz - 4,6 kHz
  • Rodzaj magnesu: Ferrite
To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:
Zastosowanie
Rodzaj magnesu
Ferrite
Właściwości
Impedancja
8 Ohm
Moc(Watt)
250
Moc
250 W
Zakres częstotliwości
57 Hz - 4,6 kHz
Kolor
Czarny
Akustyka
Czułość (dB)
97,3
Rozmiary i waga
Średnica
12"