Orange Dual Dark 50W High-Gain Guitar Head Black

Wzmacniacze lampowe | Kod produktu: DD50H | ID: 214992

Orange Dual Dark 50W High-Gain Guitar Head Black

Wzmacniacz gitarowy typu head, dwu-kanałowy, lampowy, 50W, z serii Dual Dark Series. To najbardziej innowacyjne wzmacniacze o najwyższym poziomie gainu, ich spektrum brzmienia zaczyna się od cichego, pięknego "cleanu" , kończy na najbardziej zadziornym i głośnym " przesterze". Wyprodukowano dwa modele : Dual Dark 50 ( przełączane 50/25 Watt ) i Dual Dark 100 ( 100/70/50/30 Watt ) - obydwa w czarnym kolorze. Posiadają pętlę efektów ( 1 x 12AT7 ) i możliwość wpięcia footswitcha. Oba wzmacniacze na końcówce mocy mają zamontowane lampy EL34, natomiast na preampie po 5 x 12AX7.

Wzmacniacz o najwyższym wzmocnieniu pochodzi z naszych pierwszych wzmacniaczy opartych na czterech stopniach wzmocnienia w dwóch kanałach. To Dual Dark, head w tym samym momencie zarówno agresywny jak i elastyczny. Oba kanały posiadają regulatory Gain oraz Volume przez co mogą nam zaserwować dźwięk czysty, overdrive, czy szalony poziom distortion, czyniąc ten wzmacniacz niezwykle elastycznym, choć oczywiste jest że ma skłonności do ciężkiego metalu.

Kanał A posiada całkowicie nowy design, która ujawnia tłustość brzmienia i potężny EQ z mocnym i otwartym środkiem i zwartej odpowiedzi. Kanał B posiada swoje korzenie w naszym ulubionym Dark Terror, z błyskawicznie szybkim atakiem perfekcyjnym do perkusyjnych niskich rifów. Intuicyjna kontrola Shape, pierwszy raz ukazała się w naszej uznanej serii Thunderverb, która wpływa na barwę środka w interakcji z basem oraz górą pasma. Wybierz z zakresu barw wykorzystują tylko jedną gałkę, od pełnej gąbki do bogatego wiodącego dźwięku z ostrym środkiem i zaokrągloną górą.

Konstrukcja transformatora w Dual Dark 50 został opatentowana zachowując wyśmienitą klarowność każdej struny, oraz zwartą i skupioną odpowiedź basu, Na poziomie głośności jakiego oczekujesz na scenie. Nie daj się zwieźć przez moc 50W. Brzmienie tego heada nie zna kompromisów, nawet kiedy wyciskasz go do granic możliwości. Pełne 50W może być zawsze zmniejszone do 25W żeby wcześniej uzyskać zniekształcenie na niższych poziomach głośności.

Tymczasem nasz obwód tłumienia sterowany footswitchem może kontrolować kiedy i jak zaczyna zniekształcać w stopniu preampu. Użyj gałki master volume żeby zmusić stopień wyjściowy do posłuszeństwa, następnie zredukuj poziom głośności gałką tumika (attenuator) do poziomu przyjemnego odsłuchu.

Tej funkcji można również używać zdalnie jako podbicie głośności przy grze na żywo. W przeciwieństwie do lead boxów nasza konstrukcja spełnia wszystkie ważne zależności  pomiędzy transformatorem wyjściowym a głośnikiem zachowując je nienaruszone, przez co nawet na bardzo małych głośnościach wzmacniacz brzmi sprężyście i elastycznie. Na sam koniec wzmacniacz wyposażony jest w wysoce transparentny nisko impedancyjną, pętlę efektów z buforem lampowym dając ci możliwość skorzystania z całej masy gainu podczas korzystania z efektów bazujących na czasie.

Specyfikacja
Przedni panel (Channel B) Gain, Shape, Volume | (Channel A) Gain, Bass, Middle, Treble | Attenuator, Full/Half Power switch
Moc wyjściowa 50W / 25W
Lampy 5 x 12AX7 | 1 x 12AT7 | 2 x EL34
Opcja wyjść głośnikowych 1×16Ω, 1×8Ω or 2×16Ω
Wymiary 55×27x24cm
Waga 21.0kg.

Parametry i specyfikacje

Moc(Watt)

50

Liczba kanałów

2

Możliwość zamontowania w racku

Nie

Wbudowane efekty

Nie

Pętla efektów

Tak

Liczba wejść

1

Wyjście słuchawkowe

Nie

Reverb

Tak

Zawiera przełącznik nożny

Nie

Port wejścia przełącznika nożnego

Tak

Impedancja

Interfejs MIDI

Nie

USB

Nie

Wyjście DI

Nie

Moc

Kraj pochodzenia

Chiny

Ocena całkowita oparta o 0 recenzjach uzytkownika:

0

Posiadasz ten Orange Dual Dark 50W High-Gain Guitar Head Black , albo miałeś okazję używać produktu?

© 2004-2020 Muziker | Orange Dual Dark 50W High-Gain Guitar Head Black
Logo muziker
Nie przegap najlepszych promocji. Aktywuj powiadomienia.
Włączyć