Zoom G1Xon

Multiefekty gitarowe podłogowe | Kod produktu: G1XON | ID: 213269

317 zł

Dostępny na magazynie > 10 szt
Transport gratis
18 punktów
Wysyłka 27-05-2019

Zostanie dostarczony 30-05-2019

317 zł

Aupark Bratislava - 2 szt
Aupark Hradec Králové - 2 szt
Aupark Košice - 2 szt
Aupark Žilina - 1 szt
Bory Mall Bratislava - 0 szt
N. Karolína Ostrava - 0 szt
Nisa Liberec - 0 szt
Olympia Plzeň - 0 szt
Anděl Park Praha - 0 szt
Chodov Praha - 0 szt

Wygodne cenowo zestawy
z tym produktem

Zoom G1Xon
Zoom AD-16E

Zoom G1Xon

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:

Lekki gitarowy pedał efektów multi-effect, który oferuje 80 efektów, w tym 11 dynamiki / filtrów, 12 przesterów / zniekształceń, 16 modulacji / efektów specjalnych, 14 opóźnień / pogłosów, 22 realistyczne efekty modelowania wzmacniacza, z maksymalnie 5 efektami jednoczesnego użycia, połączone ze sobą w dowolnej kolejności. Oprócz dwóch głównych pedałów, posiada również pedał ekspresji, który pozwala na zmianę dowolnego parametru wybranego efektu w czasie rzeczywistym, Looper do nagrywania do 30 sekund / 64 uderzeń dźwięku jakości CD, 68 wbudowanych wzorów rytmicznych które mogą być używane w połączeniu z Looper lub wbudowanym chromatycznym tunerem, który obsługuje wszystkie standardowe stroje gitarowe (w tym upuszczanie i otwieranie). Procesor oferuje 100 lokalizacji pamięci (10 banków po 10) do przechowywania utworzonych przez użytkownika łatek, usprawniony interfejs użytkownika i duży podświetlany ekran LCD z matrycą punktową z regulacją kontrastu dla łatwego przeglądania w warunkach słabego oświetlenia i prostego programowania. Zaawansowane funkcje obejmują funkcję Kopiuj i Zamiana, która ułatwia organizowanie poprawek, funkcję Automatycznego zapisywania, która gwarantuje automatyczne zapisywanie wszystkich parametrów łaty, a także funkcję Pre Select, która umożliwia cichy wybór plasterka przy zachowaniu aktualności bieżącego plasterka. Procesor jest wyposażony w dodatkowe wejście stereo 1/8 "do podłączenia osobistych odtwarzaczy muzycznych, wejście jack mono 1/4", które akceptuje standardowy kabel mono gitarowy (aktywne lub pasywne), wyjście stereo jack 1/4 "do cichej praktyki ze słuchawkami lub do podłączenia wzmacniacza oraz port USB do aktualizacji oprogramowania układowego. Zasilany jest 4 bateriami AA (baterie alkaliczne zapewniają żywotność 20 godzin) lub opcjonalnym zasilaczem sieciowym. Wymiary zewnętrzne: 155 x 146 x 43 mm. Waga: 380 g (bez baterii). Czarny kolor.

Parametry i specyfikacje

Kraj pochodzenia

Chiny

Type

Multieffect

Kup Zoom G1Xon w dostępnym cenowo zestawie.

ZESTAW z akcesoriami w lepszej cenie. Akcesoria i materiały eksploatacyjne będą prędzej czy później potrzebne. Kup je teraz i zaoszczędź trochę pieniędzy i czasu. Nie będziesz musiał tego robić później. Dodatkowo możesz mieć pewność, że akcesoria w ZESTAWIE będą pasować do Twojego instrumentu.

Ocena całkowita oparta o 38 recenzjach użytkowników:

4,56

Posiadasz ten Zoom G1Xon , albo miałeś okazję używać produktu?

Sylwester G.

Jakość wykonania

Właściwości

Stosunek cena/jakość

Wrażenie ogólne

Data
10-10-2017

piotr c.

Jakość wykonania

Właściwości

Stosunek cena/jakość

Wrażenie ogólne

Data
19-06-2017

Jakub S.

Jakość wykonania

Właściwości

Stosunek cena/jakość

Wrażenie ogólne

Data
16-06-2017

Akarma F.

Jakość wykonania

Właściwości

Stosunek cena/jakość

Wrażenie ogólne

Data
21-03-2017

Bardzo fajny sprzęt. Szukałem czegoś małego, bo już miałem dość wszystkich ciężkich multiefektów. Zoom G1Xon zaskoczył mnie niesamowicie. I jakością wykonania i brzmieniami. I sposobem poruszania się po sofcie. Bardzo intuicyjne urządzenie, które jednocześnie posiada wszystko co powinno mieć.

Wojciech W.

Jakość wykonania

Właściwości

Stosunek cena/jakość

Wrażenie ogólne

Data
24-02-2017
Transport gratis od 259 zł
Gwarancja ceny
Wymiana towaru
Własny serwis
Profesjonalne wsparcie
© 2004-2019 Muziker | Zoom G1Xon
Logo muziker
Ak chcete odoberať naše novinky a výhodné ponuky zapnite si prosím notifikcácie
Włączyć