Jak stworzyć świąteczną listę życzeńJak stworzyć świąteczną listę życzeń

wishlist-landing-pl.jpg

Wypełnij świąteczną listę życzeń

Obok każdego produktu w naszej ofercie możesz zobaczyć przycisk "CHCĘ OD ŚW. MIKOŁAJA". Za pomocą jednego kliknięcia produkt zostanie dodany do świątecznej listy życzeń i podzielony na kategorie (np. Gitary, zestawy golfowe, łodzie, ...). Możesz jednak mieć do 5 produktów w każdej kategorii. Im więcej kategorii masz na liście, tym bardziej prawdopodobne jest, że znajdziesz poszukiwany prezent pod choinką.

Przed wysłaniem listy życzeń, pamiętaj, aby ją sprawdzić i zapisać, aby nie stracić niczego ważnego. Jeśli zostawisz jakieś kategorie otwarte, nie zostaną udostępnione, a Mikołaj ich nie zobaczy.

Wyślij listę do Świętego Mikołaja

Jeśli masz już listę życzeń, możesz do niej dodać notatkę lub wideo. Święty Mikołaj z pewnością będzie bardzo szczęśliwy mogąc zobaczyć te wiadomości. Udostępnij całą świąteczną listę życzeń Mikołajowi za pośrednictwem poczty e-mail lub serwisów społecznościowych. Jeśli chcesz udostępnić swoją listę życzeń w inny sposób, możesz po prostu wygenerować link tuż pod listą świąteczną.

Co się stanie po udostępnieniu świątecznej listy życzeń

Po kliknięciu linku, Mikołaj natychmiast zobaczy twoją listę i wszystkie twoje życzenia. Dzięki temu będzie dokładnie wiedział, co sprawi Ci największą radość. Wybierając produkt, zostanie przekierowany na naszą stronę internetową, skąd może wygodnie kupić prezent i usunąć go z listy.

Co dzieje się po zakupie

Po zakupie prezentu otrzymasz wiadomość e-mail z informacją, że coś na liście uległo zmianie. Ale aby uniknąć zepsucia niespodzianek, nie pokażemy dokładnie, co wybrał Święty Mikołaj. Kategoria, w której dokonano zakupu, zostanie zablokowana w celu uniknięcia otrzymania wielu identycznych prezentów pod choinką. Inne kategorie pozostaną widoczne, aby te życzenia również mogły się spełnić.

Masz teraz wszystkie niezbędne informacje na temat działania listy życzeń. Baw się dobrze przy jej tworzeniu!

Stworzyć listę życzeń
© 2004-2019 Muziker | wishlist-edit
Logo muziker
Nie przegap najlepszych promocji. Aktywuj powiadomienia.
Włączyć