Samson AirLine 77 Handheld

Zestawy bezprzewodowe do ręki | Kod produktu: SW7ASHX | ID: 227380

Wspominamy
Ostatnia sztuka

Ten produkt nie jest produkowany lub nie jest częścią naszej oferty.
Szukasz alternatywy?

800 703 085 Napisz do nas

Samson AirLine 77 Handheld

Ręczny system bezprzewodowy UHF AirLine 77 oferuje możliwość doświadczenia prawdziwej łączności bezprzewodowej i zapewnia całkowitą swobodę poruszania się. System składa się z odbiornika CR77 oraz ręcznego nadajnika, który podłącza się do standardowego mikrofonu dynamicznego, przekształcając go w konstrukcję bezprzewodową. Obecność w zestawie mikrofonu dynamicznego Samson Q7 zapewnia kompletność tego rozwiązania.

Mały i lekki moduł nadajnika AX1 jest podłączany bezpośrednio do każdego mikrofonu dynamicznego, którego chcemy użyć. Nadajnik jest tak lekki i mały, że daje wrażenie naturalnej części mikrofonu. Wszystkie nadajniki AirLine są zasilane niedrogimi i lekkimi bateriami AAA, które zapewniają 14 godzin pracy z jednej baterii.

Samson Q7 jest ręcznym mikrofonem dynamicznym, który wyróżnia się właściwościami podczas pracy na żywo oraz w trakcie nagrywania. Cechuje się on liniową charakterystyką częstotliwościową oraz znakomitą reprodukcją dźwięków. Jego konstrukcja pozwala na pracę z wysokimi poziomami ciśnienia akustycznego.

Dzięki wysokiemu poziomowi czułości, mikrofon Q7 może odbierać wszystkie niuanse różnego typu dźwięków, z wyjątkową klarownością i obecnością detali. Dodatkowo wąska superkardioidalna charakterystyka kierunkowości powoduje ograniczenie sprzężeń zwrotnych i efektywnie ogranicza sygnały, które docierają z innych kierunków niż bezpośrednio z przodu kapsuły mikrofonu.

Podstawą systemu bezprzewodowego jest odbiornik CR77 true-diversity UHF umieszczony w obudowie typu half-rack. Znakomicie współpracuje on ze wszystkimi nadajnikami AirLine UHF. Odbiornik posiada wyświetlacz na ścianie przedniej z dużymi wielosegmentowymi miernikami LED poziomu sygnału audio oraz sygnału RF oraz duże obrotowe pokrętło głośności, które umożliwia łatwą regulację sygnału wyjściowego audio. Resztę funkcji niezbędnych do właściwego i stabilnego działania systemu bezprzewodowego odbiornik CR77 wykonuje automatycznie.

Jego układy elektroniczne kontroli syntezy częstotliwości PLL zapewniają stałe utrzymanie sygnału, podczas gdy dwie specjalnie wykonane i odpowiednio zestrojone anteny z kontrolkami LED umożliwiają pracę w trybie true-diversity. Na ścianie tylnej znajduje się symetryczne XLR oraz niesymetryczne złącze wyjściowe jack 1/4 cala, co zapewnia dużą elastyczność połączeń. Dodatkowo, dzięki dostępności specjalnego adaptera, dwa odbiorniki CR77 mogą być połączone razem w celu wspólnego umieszczenia w obudowie rack z wykorzystaniem tylko jednej przestrzeni montażowej.

Za sprawą systemu bezprzewodowego AirLine uzyskasz pełną swobodę poruszania się, dzięki której będziesz mógł pójść wszędzie tam, gdzie poprowadzi cię twoja muzyka.

Dane techniczne:
Nadajnik AX1 jest bezpośrednio podłączany do dowolnego typowego mikrofonu dynamicznego, przekształcając go w konstrukcję bezprzewodową
Nadajnik posiada wyłącznik zasilania, kontrolkę LED zasilania/baterii oraz kontroler poziomu sygnału wejściowego
Jedna bateria AAA zapewnia do 14 godzin pracy nadajnika AX1
W zestawie znajduje się mikrofon dynamiczny Samson Q7
Ręczny system bezprzewodowy true-diversity UHF z syntezą częstotliwości PLL
Odbiornik CR77 posiada wielosegmentowe mierniki LED poziomu sygnału audio oraz sygnału RF
Kontrolery funkcji Squelch oraz poziomu głośności
Symetryczne złącze XLR oraz niesymetryczne jack 1/4 cala z przełącznikiem poziomu sygnału wyjściowego mic/line
Dołączony zasilacz sieciowy AC oraz przewód połączeniowy 1/4 cala na 1/4 cala. 

Parametry i specyfikacje

Zasilacz w zestawie

Tak

Zasilacz

Nie

Kraj pochodzenia

Chiny

Ocena całkowita oparta o 0 recenzjach uzytkownika:

0

Posiadasz ten Samson AirLine 77 Handheld , albo miałeś okazję używać produktu?

© 2004-2020 Muziker | Samson AirLine 77 Handheld
Logo muziker
Nie przegap najlepszych promocji. Aktywuj powiadomienia.
Włączyć