Korg LP-380 RW

Pianina cyfrowe | Kod produktu: LP380-RW | ID: 214968

Wygodne cenowo zestawy
z tym produktem

Korg LP-380 RW
Superlux HD-681 RD
Pianonova SG801-R

Korg LP-380 RW

Pianino cyfrowe. 88 klawiszy, 3 tryby reakcji na nacisk, Klawiatura RH3 (Real Weighted Hammer Action 3), trzy pedały i wsparcie dla half-dampera, Polifonia: 128 głosów, Moduł brzmieniowy: Stereo Piano System-Głośniki: 2 x 10 cm / 2 x 22 W, Metronom, Efekty: Brilliance, Reverb i Chorus, Wyjście słuchawkowe: 2 x Jack, Wyjście liniowe: Jack,Wejście / Wyjście MIDI.

Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 772 x 1355 x 351 mm
Waga: 37 kg. 
Zasilacz oraz Statyw (drewniane nogi) w zestawie.
Kolor - RW (Palisander)

Korg LP-380 zapewnia wspaniałe, autentyczne brzmienie fortepianu w pięknej, wąskiej i smukłej obudowie. Płaska obudowa wygląda stylowo, również gdy pokrywa klawiatury jest zamknięta. Wysokiej mocy wzmacniacz i głośniki dokładnie odtwarzają realistyczne brzmienie fortepianu, a flagowa klawiatura KORG-a RH3 zapewnia pełną ekspresję gry.

Prestiżowe pianino cyfrowe LP-380, wyposażone w wysoko cenioną klawiaturę RH3, jest z dumą produkowane w Kyoto, w Japonii przez doświadczonych rzemieślników, którzy swoje doświadczenie i wiedzę zdobyli przy produkcji najbardziej cenionych pod względem jakości cyfrowych instrumentów muzycznych. Naszym celem jest pełna satysfakcja klientów i jesteśmy dumni z produkcji fortepianów, dzięki którym muzycy mogą cieszyć się grą przez wiele lat.

Stylowy Design

LP-380 jest pianinem cyfrowym, które zostało zaprojektowane w stylu, pasującym do wnętrza mieszkania. Głębokość pianina, to tylko 26 cm, dzięki temu zmieści się wszędzie. Drewniana pokrywa klawiatury z systemem delikatnego zamykania jest płaska na górze, co sprawia, że wygląda elegancko, również kiedy na nim nie grasz. Klawiatura RH3, trzy pedały oraz głośniki dużej średnicy (2x 22W) zapewniają doskonały realizm gry i bogate brzmienie fortepianu.

Bogate brzmienia fortepianu

 Aby odtworzyć odczucie gry na fortepianie akustycznym jak najdokładniej, próbki pianin przełączają się w zależności od dynamiki gry. Od subtelnych akcentów, po potężne crescendo, dźwięk reaguje realistycznie na grę. W szczególności brzmienia Classic Piano i Grand Piano odtwarzają rezonans dampera, który występuje, gdy w akustycznym pianinie damper jest wciśnięty, sprawia to, że gra na LP-380 jest jeszcze przyjemniejsza.

Autentyczne vintagowe brzmienia elektrycznego pianina

 Jako producent instrumentów muzycznych, KORG szczególny nacisk położył na dźwięki elektrycznych pianin. Brzmienia te, nie tylko odtwarzają sposób w jaki ton reaguje na dotyk, ale również generują subtelne dźwięki, które pojawiają się po zwolnieniu klawisza. Dostępnych jest sześć wariantów brzmień, obejmujących te powszechnie stosowane w muzyce pop lat 60. i 70., a także te wysoko cenione w muzyce soul. Dostępnych jest w sumie 30 brzmień.

Uczeń i nauczyciel

Wbudowany metronom pozwala ustawić metrum, tempo i głośność. Umożliwia również użycie dźwięku dzwonka jako akcent. LP-380 posiada także 2 wyjścia słuchawkowe.

MIDI

 LP-380 obsługuje MIDI, jednolity standard przesyłania danych muzycznych pomiędzy elektronicznymi instrumentami muzycznymi i komputerem. MIDI umożliwia podłączenie urządzeń, tak żeby kontrolowały siebie i wykorzystanie LP-380 jako 16-częściowwgo modułu brzmieniowego.

Parametry i specyfikacje

Rodzaj klawiatury

Wielkość klawiszy

Rodzaj pianina

Technologia klawiatury

Ilość brzmień

30

Arranger

Nie

Przygrywka

Nie

Polifonia

120

System nauczania

Nie

Wykończenie

Mat

Kolor

Kolor według producenta

Rosewood

Wbudowany głośnik

Tak

Głośniki

Wyświetlacz

Tak

USB

Nie

Liczba klawiszy

88

Powierzchnia klawiatury

Funkcja nagrywania

Nie

Metronom

Tak

Dynamiczna klawiatura

Tak

USB MIDI

Nie

USB to Device

Nie

USB to Host

Nie

Bluetooth

Nie

Wyjście słuchawkowe

Tak

Wejścia

Effects Types

Utwory do ćwiczeń

30

Height (cm)

77,2

Width (cm)

135,5

Depth (cm)

35,1

Weight Netto (kg)

37

Zawartość paczki

Nośnik danych

Nie

Power-Amp Built-In

Bench Included

Nie

Zasilacz w zestawie

Tak

Kraj pochodzenia

Japonia

Kup Korg LP-380 RW w dostępnym cenowo zestawie.

ZESTAW z akcesoriami w lepszej cenie. Akcesoria i materiały eksploatacyjne będą prędzej czy później potrzebne. Kup je teraz i zaoszczędź trochę pieniędzy i czasu. Nie będziesz musiał tego robić później. Dodatkowo możesz mieć pewność, że akcesoria w ZESTAWIE będą pasować do Twojego instrumentu.

Ocena całkowita oparta o 3 recenzjach uzytkownika:

5

Posiadasz ten Korg LP-380 RW , albo miałeś okazję używać produktu?

Benedek G.

Jakość wykonania

Właściwości

Stosunek cena/jakość

Wrażenie ogólne

Data
16-01-2019

Michal S.

Jakość wykonania

Właściwości

Stosunek cena/jakość

Wrażenie ogólne

Data
15-01-2019

Anton F.

Jakość wykonania

Właściwości

Stosunek cena/jakość

Wrażenie ogólne

Data
05-10-2017
© 2004-2020 Muziker | Korg LP-380 RW
Logo muziker
Nie przegap najlepszych promocji. Aktywuj powiadomienia.
Włączyć