Focusrite Scarlett 2i2 2nd Generation

Interfejsy USB | Kod produktu: SCARLETT-2I2-2GEN | ID: 231370

520 zł

Dostępny na magazynie > 10 szt
Transport gratis
32 punkty
wysyłka jutro

Zostanie dostarczony 27-03-2019

520 zł

Anděl Park Praha - 4 szt
Chodov Praha - 3 szt
Nisa Liberec - 3 szt
Aupark Žilina - 3 szt
N. Karolína Ostrava - 2 szt
Aupark Hradec Králové - 2 szt
Bory Mall Bratislava - 1 szt
Aupark Košice - 1 szt
Olympia Plzeň - 0 szt
Aupark Bratislava - 0 szt

Focusrite Scarlett 2i2 2nd Generation

Focusrite przestawia Scarlett 2i2 drugiej generacji - kompaktowy, przenośny interface audio ze złączem USB i częstotliwością próbkowania 24 Bit/192 kHz. Scarlett 2i2 to kompaktowy interface audio USB z osławionymi preampami Focusrite zapakowne w bardzo atrakcyjnie wyglądającą aluminiową obudowę. Firma Focusrite wykorzystała swoje dotychczasowe doświadczenie w budiowe przedwzmacniaczy mikrofonowych uzyskując urządzenia charakteryzujące się niskimi szumami własnymi oraz bardzo niskim współczynnkeim zniekształceń. Takie też preampy zastosowano w Scarlett 2i4 i w połączniu z wysokim zapasem "headroom" powoduje że interface nagrywa bez żadnych zastrzeżeń wszystkie rodzaje mikrofonów od dynamicznych, pojemnościowych i wstęgowych oczywiście posiadająć zasilanie +48V. Interface udostępnia dwa "wyloty" symetryczne TRS.

Na froncie Scarlett 2i2 dostajemy wejścia Combo Neutrik umożliwiające podłącznie zarówno mikrofonu jak i dowolnego instrumentu takiego jak sytezator czy gitara. Potencjomet gain uzbrojono w dwukolorowy  wskażnik ledowy informujący na czerowono o synganle przesterowanym. Focusrite dostarcza swój produkt z pakietem świetnie brmiących pluginow VST : Compresor EQ Gate i Reverb, oraz oprogramowaniem Ableton w wersji Lite oraz Pro Tools First. 

Ocena całkowita oparta o 54 recenzjach uzytkownika:

4,67

Posiadasz ten Focusrite Scarlett 2i2 2nd Generation , albo miałeś okazję używać produktu?

Damian W.

Jakość wykonania

Właściwości

Stosunek cena/jakość

Wrażenie ogólne

Data
07-12-2017

Super sprzęt w niskiej cenie.

Igor M.

Jakość wykonania

Właściwości

Stosunek cena/jakość

Wrażenie ogólne

Data
07-12-2017

Marcin G.

Jakość wykonania

Właściwości

Stosunek cena/jakość

Wrażenie ogólne

Data
06-11-2017

Interfejs fajny i niedrogi. Zróciłem go jednak do sklepu. Tutaj duży plus dla Muzikera, za szybkie rozpatrzenie zwrotu! Dziękuję! Powodem zwrotu była jedna dziwna właściwość, która sprawiała, że nie funkcjonował on należycie z DAW'em Studio One (wersja 3.0 Pro). Po ustawieniu Device na Scarlet'a, CPU Performance wariowało od 30 do 100% , a pamięć Cache zajęta w całości (przy zaledwie 1 instrumencie wirtualnym). Przeniosłem Studio One na mocniejszy komputer ( i7-7500u, 8GB RAM ) i problem był ten sam. Zainstalowałem inne urządzenie (Scarlett Solo) od znajomego i działo się to samo. Mój stary uszkodzony Focusrite Forte nie robił problemów, więc musi to być kwiestia jedynie linii Scarlett. Czy chodzi tu sterowniki interfejsu, czy programu S1, nie mam pojecia. Znalazłem jedynie na forach w sieci, że tak się po prostu dzieje i że do siebie nie pasują. Nie mam doświadczenia z innymi Daw'ami, więc się nie wypowiem. Podsumowując: jako mały przenośny interfejs to byłoby fajnie i niedrogo, ale nie ze Studio One.

Łukasz T.

Jakość wykonania

Właściwości

Stosunek cena/jakość

Wrażenie ogólne

Data
21-01-2017

Maciej G.

Jakość wykonania

Właściwości

Stosunek cena/jakość

Wrażenie ogólne

Data
06-11-2016
Transport gratis od 259 zł
Gwarancja ceny
Wymiana towaru
Własny serwis
Profesjonalne wsparcie
© 2004-2019 Muziker | Focusrite Scarlett 2i2 2nd Generation