Deeper Smartphone Case Small

Echosondy / Sonary | Kod produktu: JI0448 | ID: 351270

Deeper Smartphone Case Small

Ochrona telefonu i wydłużenie jego czasu pracy podczas łowienia pod lodem nigdy nie były łatwiejsze! Wystarczy przypiąć zimowe etui Deeper Winter Smartphone Case 2.0 na ramieniu i w pełni wykorzystać swój telefon, gdy znajdujesz się na lodzie.

Wydłuża czas pracy baterii telefonu:

  • Nasze lekkie i kompaktowe etui do smartfona z dodatkową izolacją utrzyma działanie baterii telefonu w temperaturach poniżej zera. Panel izolacyjny jest przymocowany do korpusu etui, co zapobiega jego przemieszczaniu się.

Zgodność z powerbankiem:

  • Jeśli potrzebujesz więcej energii dla swojego telefonu, zimowe etui jest w pełni przystosowane do powerbanku. Przewidziano dodatkowe miejsce na podłączenie kabla do ładowania telefonu, dzięki czemu można zaoszczędzić czas i ładować telefon podczas jego używania.

Odporność na zachlapanie i unoszenie się na wodzie w sytuacji awaryjnej:

  • Zimowe etui Smartfon Deeper Winter Case 2.0 chroni telefon nie tylko przed zimnem, ale również jest w pełni odporne na zachlapanie. W przypadku wpadnięcia etui z telefonem do wody będzie ono unosić się na wodzie i chronić go przed zamoczeniem.

Wskazówka: Prosimy nie testować zdolności do unoszenia się produktu na wodzie, ponieważ nie jest on przeznaczony do długotrwałego przebywania w wodzie. Zdolność do unoszenia się na wodzie będzie zależała od ciężaru telefonu / powerbanku znajdującego się w etui.

Ergonomiczna konstrukcja

Prosty i bezpieczny sposób mocowania:

  • Pasek na ramię z rzepem pozwala na bezpieczne i wygodne korzystanie z telefonu bez utrudnień w ruchu. Nie musisz się już martwić, gdzie umieścić telefon podczas łowienia pod lodem. Przymocuj etui na ramieniu za pomocą dołączonego paska na rzep. To proste!

Wygodniejsze zarzucanie echosondy:

  • Pasek zabezpieczający do echosondy Deeper zapewnia dodatkowy komfort podczas łowienia spod lodu. Wystarczy przymocować pasek do echosondy, spuścić ją do przerębla i rozpocząć skanowanie. Po zakończeniu skanowania echosondę można wyciągnąć za pasek.

Zapewnia pełną obsługę ekranu dotykowego:

  • Etui zapewnia pełną obsługę ekranu dotykowego, a więc nie musisz wyjmować telefonu, aby sprawdzić wyniki skanowania, wysyłać wiadomości lub odebrać połączenie. Silikonowa podkładka na panelu izolacyjnym zapobiega przesuwaniu się telefonu wewnątrz etui.

Rozmiar: 

175x120x40 mm

Waga: 

130 g

Pasuje do telefonów o wymiarach do: 

130x80 mm

Parametry i specyfikacje

Kraj pochodzenia

Litwa

Ocena całkowita oparta o 0 recenzjach uzytkownika:

0

Posiadasz ten Deeper Smartphone Case Small , albo miałeś okazję używać produktu?

© 2004-2020 Muziker | Deeper Smartphone Case Small
Logo muziker
Nie przegap najlepszych promocji. Aktywuj powiadomienia.
Włączyć