Astell&Kern AK70
Kod produktu: ASTEL-AK70 | ID: 233161
Audiofilski odtwarzacz plików FLAC z Wi-Fi i kartą 64GB. Najtańszy model z serii AK jest wyraźnym sygnałem, że Astell&Kern celuje również w klientów o mniej astronomicznych możliwościach budżetowych. AK70, podobnie jak wyższe modele, będzie posiadał wbudowany moduł Wi-Fi oraz duży, dotykowy wyświetlacz. Szaroniebieska obudowa nadaje produktowi specyficzny charakter.
Najważniejsze cechy:
- moduł Wi-Fi umożliwiający bezprzewodowe streumieniowanie muzyki
- łączność Bluetooth
- dwa wyjścia słuchawkowe, w tym jedno zbalansowane
- dotykowy wyświetlacz 3.3 cala (8.4cm)
- wbudowana karta pamięci 64GB
- przetwornik C/A Cirrus Logic CS4398 przyjmujący sygnał PCM 24-bit/192kHz i DSD do 5.6MHz
- maksymalna pojemność: 200GB
Specyfikacja techniczna
Wbudowana pamięć flash: 64GB
Wi-Fi
Bluetooth
Wyjście słuchawkowe: 3.5mm mini jack
Regulacja głośności
Formaty audio:
AAC
AIFF
DSD
FLAC
MP3
OGG Vorbis
PCM
WAV
WMA
Obsługa kart pamięci: microSD, maks. 200GB
Przetwornik DAC: Cirrus Logic CS4398
Parametry i specyfikacje
Zalecane akcesoria