cookies
Nasze „cookies“ będą ci smakować
Pliki cookie na stronie Muziker służą do tego, aby twoja wizyta u nas była zawsze przyjemnym doświadczeniem. Wyraź zgodę na używanie wszystkich plików cookie, klikając przycisk „Zgadzam się” lub wybierz w ustawieniach tylko te, które ci odpowiadają. Więcej informacji.
Sprzedaż zakończona

Astell&Kern AK300

5
Odtwarzacz AK300, będący rozszerzeniem obecnej serii odtwarzaczy. Pozostałe to AK Recorder współpracujący z najnowszymi produktami AK oraz totalnie nowatorska rzecz – kabel Astell&Kern Grafen do transmisji sygnałów audio. Astell&Kern AK300...
Sprzedaż zakończona
Ten produkt nie jest produkowany lub nie jest częścią aktualnej oferty. Zalecamy wybranie alternatywnego produktu.
Wybierz alternatywę (4)
Przenośny odtwarzacz kieszonkowy Astell&Kern AK300

Astell&Kern AK300

Wybierz alternatywę (4)

Kod produktu: ASTEL-AK300 | ID: 233164

Astell&Kern AK300

Odtwarzacz AK300, będący rozszerzeniem obecnej serii odtwarzaczy. Pozostałe to AK Recorder współpracujący z najnowszymi produktami AK oraz totalnie nowatorska rzecz – kabel Astell&Kern Grafen do transmisji sygnałów audio. Astell&Kern AK300 jako najmłodszy z przenośnych odtwarzaczy serii AK320 i AK380 ma wiele cech swoich starszych braci w bardziej przystępnej cenie. Jedna z nich jest możliwość rozbudowy o różne akcesoria dokujące, które zwiększają funkcjonalność urządzenia. AK300, tak jak inne modele, posiada nowy korektor parametryczny (PEQ) , VCXO Reference Clock (Zegar Femto) dla minimalizowania jittera, wsparcie AK Connect – Funkcja DAC USB, łączność Wi-Fi i bardzo czuły metalowy przycisk home.

Cechy Astell & Kern AK300 to:
- Stereo AK4490 DAC Chipset
- Obsługa dźwięku o wysokiej rozdzielczości do 32-bit/384KHz PCM (downconverted do 24bit/192kHz PCM) oraz plików DSD do 5.6MHz (konwertowane do PCM)
- 64GB pamięci wewnętrznej flash oraz możliwość rozszerzenia poprzez karty microSD do maksymalnie 200 GB pamięci.

Parametry i specyfikacje

Funkcje

WiFi

Tak

Radio

Wbudowany głośnik

Nie

DLNA

Tak

HD Audio

Tak

Właściwości

Kolor

Deseń

Wejścia i wyjścia

USB

Tak

AUX IN

Nie

Gniazdo karty pamięci

Tak

Wejście MP3 / Line In

Tak

Zasilanie

Może być zasilany bateriami

Tak

Zasilacz

Only USB

Akcesoria

Zasilacz w zestawie

Nie

Kraj

Kraj pochodzenia

Niemcy

Zalecane akcesoria

Ocena całkowita oparta o 1 recenzji użytkownika:

5