Astell&Kern AK300
Kod produktu: ASTEL-AK300 | ID: 233164
Odtwarzacz AK300, będący rozszerzeniem obecnej serii odtwarzaczy. Pozostałe to AK Recorder współpracujący z najnowszymi produktami AK oraz totalnie nowatorska rzecz – kabel Astell&Kern Grafen do transmisji sygnałów audio. Astell&Kern AK300 jako najmłodszy z przenośnych odtwarzaczy serii AK320 i AK380 ma wiele cech swoich starszych braci w bardziej przystępnej cenie. Jedna z nich jest możliwość rozbudowy o różne akcesoria dokujące, które zwiększają funkcjonalność urządzenia. AK300, tak jak inne modele, posiada nowy korektor parametryczny (PEQ) , VCXO Reference Clock (Zegar Femto) dla minimalizowania jittera, wsparcie AK Connect – Funkcja DAC USB, łączność Wi-Fi i bardzo czuły metalowy przycisk home.
Cechy Astell & Kern AK300 to:
- Stereo AK4490 DAC Chipset
Obsługa dźwięku o wysokiej rozdzielczości do 32-bit/384KHz PCM
(downconverted do 24bit/192kHz PCM) oraz plików DSD do 5.6MHz
(konwertowane do PCM)
- 64GB pamięci wewnętrznej flash oraz możliwość rozszerzenia poprzez karty microSD do maksymalnie 200 GB pamięci.
Parametry i specyfikacje
WiFi
Radio
Wbudowany głośnik
DLNA
HD Audio
Kolor
Deseń
USB
AUX IN
Gniazdo karty pamięci
Wejście MP3 / Line In
Może być zasilany bateriami
Zasilacz
Only USB
Zasilacz w zestawie
Nie
Kraj pochodzenia
Niemcy
Zalecane akcesoria
Ocena całkowita oparta o 1 recenzji użytkownika: