cookies
Nasze „cookies“ będą ci smakować
Pliki cookie na stronie Muziker służą do tego, aby twoja wizyta u nas była zawsze przyjemnym doświadczeniem. Wyraź zgodę na używanie wszystkich plików cookie, klikając przycisk „Zgadzam się” lub wybierz w ustawieniach tylko te, które ci odpowiadają. Więcej informacji.
Sprzedaż zakończona

Astell&Kern AK100 II

AK100 drugiej generacji to nie tylko nowy wygląd i nowe funkcje, ale przede wszystkim znacząca poprawa jakości dźwięku od strony hardware’u. Producent odszedł od nadmiernie popularnych już kodeków Wolfsona WM8740 na rzecz znanego z modelu AK240...
Sprzedaż zakończona
Ten produkt nie jest produkowany lub nie jest częścią aktualnej oferty. Zalecamy wybranie alternatywnego produktu.
Wybierz alternatywę (4)
Przenośny odtwarzacz kieszonkowy Astell&Kern AK100 II

Astell&Kern AK100 II

Wybierz alternatywę (4)

Kod produktu: ASTEL-AK100-II | ID: 233162

Astell&Kern AK100 II

AK100 drugiej generacji to nie tylko nowy wygląd i nowe funkcje, ale przede wszystkim znacząca poprawa jakości dźwięku od strony hardware’u. Producent odszedł od nadmiernie popularnych już kodeków Wolfsona WM8740 na rzecz znanego z modelu AK240 Cirrus Logic’a CS4398. W przypadku AK100 II jest to chip działający w trybie stereo, przetwornik DAC bezproblemowo radzi sobie z obsługą gęstych formatów w tym MQS oraz DSD przekazując sygnał na zbalansowane złącze słuchawkowe.

Najbardziej zaawansowany sposób transmisji analogowej dźwięku, przy którym zniekształcenia nie wpływają na oryginalny dźwięk.

Specyfikacje
Pojemność  64 GB
Ekran  Dotykowy 3.31"

Obsługiwane formaty  WAV
FLAC
WMV
MP3
OGG
APE
AAC
ALAC
AIFF
DFF
DSF

Interfejs  Wi-Fi
USB 2.0
Wyjście optyczne
Wyjście słuchawkowe 3,5mm
Porty  USB Micro-B
Rozmiar (szer. x wys. x gł. mm):  55 x 111 x 14,9
Waga  170 g
Zasilanie  3150mAh 3.7V Litowo-Polimerowa Bateria
Wsparcie automatycznych aktualizacji oprogramowania (OTA)

Parametry i specyfikacje

Funkcje

Radio

Nie

Wbudowany głośnik

Nie

DLNA

Nie

HD Audio

Tak

Właściwości

Deseń

Wejścia i wyjścia

USB

Tak

AUX IN

Nie

Gniazdo karty pamięci

Tak

Kraj

Kraj pochodzenia

Niemcy

Zalecane akcesoria