Astell&Kern AK100 II
Kod produktu: ASTEL-AK100-II | ID: 233162
AK100 drugiej generacji to nie tylko nowy wygląd i nowe funkcje, ale przede wszystkim znacząca poprawa jakości dźwięku od strony hardware’u. Producent odszedł od nadmiernie popularnych już kodeków Wolfsona WM8740 na rzecz znanego z modelu AK240 Cirrus Logic’a CS4398. W przypadku AK100 II jest to chip działający w trybie stereo, przetwornik DAC bezproblemowo radzi sobie z obsługą gęstych formatów w tym MQS oraz DSD przekazując sygnał na zbalansowane złącze słuchawkowe.
Najbardziej zaawansowany sposób transmisji analogowej dźwięku, przy którym zniekształcenia nie wpływają na oryginalny dźwięk.
Specyfikacje
Pojemność 64 GB
Ekran Dotykowy 3.31"
Obsługiwane formaty WAV
FLAC
WMV
MP3
OGG
APE
AAC
ALAC
AIFF
DFF
DSF
Interfejs Wi-Fi
USB 2.0
Wyjście optyczne
Wyjście słuchawkowe 3,5mm
Porty USB Micro-B
Rozmiar (szer. x wys. x gł. mm): 55 x 111 x 14,9
Waga 170 g
Zasilanie 3150mAh 3.7V Litowo-Polimerowa Bateria
Wsparcie automatycznych aktualizacji oprogramowania (OTA)
Parametry i specyfikacje
Zalecane akcesoria