Wybierz kraj dostawy przesyłki

Nowość

Essdee 3 In 1 Lino Cutter & Stamp Carving Kit Zestaw do technik graficznych

Zestaw do rzeźbienia znaczków. Wytnij własne stemple drukarskie MasterCut, korzystając z narzędzi i technik wycinania Lino, aby uzyskać niepowtarzalny efekt. Po prostu włóż jeden ze stempli drukarskich do uchwytu na dysk i użyj nożyc do lino, aby...
Na magazynie 1 szt
Wyślemy dzisiaj ,
2024-07-22
Zestaw do technik graficznych Essdee 3 In 1 Lino Cutter & Stamp Carving Kit Zestaw do technik graficznych

Essdee 3 In 1 Lino Cutter & Stamp Carving Kit Zestaw do technik graficznych

48,9 zł

Kod produktu: L10B5D | ID: 1138155

Essdee 3 In 1 Lino Cutter & Stamp Carving Kit Zestaw do technik graficznych

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:

Zestaw do rzeźbienia znaczków. Wytnij własne stemple drukarskie MasterCut, korzystając z narzędzi i technik wycinania Lino, aby uzyskać niepowtarzalny efekt. Po prostu włóż jeden ze stempli drukarskich do uchwytu na dysk i użyj nożyc do lino, aby wyrzeźbić swój projekt. Po zakończeniu zamontuj stempel Baren i przyklej samoprzylepną pieczątkę do podstawy. Atrament można nakładać wałkiem lub za pomocą tradycyjnego poduszki z tuszem. Podstawa Barena służy również jako schowek na noże, zapewniając ich bezpieczeństwo po użyciu.

Zestaw zawiera:

 • Rękojeść Lino z aluminiową tulejką, która umożliwia łatwe dopasowanie i dokręcenie ostrzy i podstawy Baren
 • Naga baza i czapka
 • Lino Cutter Style 1 – Do cienkich linii i kreskowania. Nigdy nie wpychaj żadnego noża głębiej niż boki ostrza. Na materiale SoftCut możliwa jest linia o szerokości 0,5 mm lub mniejszej, a w przypadku Lino nieco szersza. Zachowaj ostrożność podczas rysowania cienkich linii, ponieważ mogą one zostać wypełnione.
 • Lino Cutter Style 2 – Uniwersalne i łatwe w użyciu narzędzie o niskim kącie natarcia. Powszechnie używane jako podstawowe narzędzie do pierwszego użycia do wycinania linii o grubości do 1,5 mm.
 • Lino Cutter Style 3 – Ciasny, okrągły nóż, który może wyciąć linię o głębokości 2 mm. Dobry do linii prostych. Świetne w SoftCut, ale cięte zbyt głęboko w lino, a pionowe ściany cięcia mogą pozostawiać niewielkie wsparcie i osłabiać górną powierzchnię. W praktyce przydaje się do wycinania małych kółek za pomocą ruchu obrotowego.
 • Lino Cutter Style 4 – Szeroki, zaokrąglony nóż w kształcie litery „V” do linii o szerokości 3 mm ze ściankami pod kątem 45° zapewniający mocną powierzchnię druku, szczególnie ważny w przypadku delikatnych detali i cienkich linii w dużych otwartych przestrzeniach.
 • Lino Cutter Style 5 – narzędzie do zaznaczania cienkich linii, służące do tworzenia pierwszych linii w celu zdefiniowania projektu przed użyciem innych wycinarek w celu usunięcia niechcianego tła. Można go przesuwać lub ciągnąć po powierzchni i bardzo łatwo obracać, aby opisywać krzywe i faliste linie. Wcinaj głęboko w lino lub SoftCut, aby określić granicę usuwania materiału. Szczególnie przydatne w przypadku SoftCut, ponieważ materiał może przylegać do końca cięcia.
 • Lino Cutter Style 6 – Frez o płaskim promieniu do płytkich i szerokich cięć lub do golenia przy bocznej ścianie w celu zmniejszenia obszaru zadruku, pozostawiając mocny, płytki kąt. Obracanie w pionie umożliwia wycinanie okręgów o średnicy do 4 mm w programie SoftCut.
 • Lino Cutter Style 7 – Szeroki nóż z płaskim dnem i krawędziami zabezpieczającymi po obu stronach. Użyj tępych boków, aby zapobiec goleniu krawędzi wcześniej wyciętego obszaru. Usuwa płaską rynnę o szerokości 3 mm lub oczyszcza duże obszary.
 • Lino Cutter Style 8 – Szeroki, głęboki nóż do linii o szerokości do 6 mm. Unikaj cięcia zbyt głębokiego. Dobry do odważnych linii.
 • Lino Cutter Style 9 – Frez z głębokim „v” do wąskich linii. Prześlizguje się przez lino. Unikaj cięcia zbyt głębokiego. Dobra także do twardszych materiałów.
 • Lino Cutter Style 10 – szersze „v” i bardziej zaokrąglona podstawa do tworzenia linii o szerokości do 3,5 mm. Dobra także do twardszych materiałów.
 • 5 x stempel drukarski MasterCut
 • Instrukcje

Parametry i specyfikacje

Zastosowanie

Opakowanie

Zawartość paczki

Łopata do linorytu (10 x), Uchwyt (1 x), Linoleum (5 x)


Kraj

Kraj pochodzenia

Wielka Brytania


Zalecane akcesoria