https://eywa.muziker.com/uploads/cms_files/5028/502853/5e19b262.jpg?ATTACHABLE_ITEM_TYPE=Cms::File&ATTACHABLE_ITEM_ID=3031

Muziker to miejsce, które łączy Cię z twoją pasją. Niezależnie od tego, czy jesteś muzykiem, rowerzystą, wędkarzem, golfistą, czy wszystkim na raz, co miesiąc dajemy Ci szansę na rozwinięcie swojego hobby.

Gitara elektroakustyczna Takamine P1DCSM o wartości 4.820 zł pochodzi z limitowanej edycji. Została wykonany w Japonii z litego cedru, a teraz możesz ją łatwo wygrać w naszym sierpniowym wyzwaniu.

Udział w losowaniu jest prosty. Wystarczy, że do końca sierpnia kupisz coś u nas i skorzystasz w koszyku z kodu:
TAKA4ME

Weź udział w konkursie!

Zwycięzcą lipcowego wyzwania, w którym nagrodą był Hoverboard wraz z akcesoriami, został Dawid Kujawiak z Polski.
Gratulujemy i cieszymy się razem z Tobą. Jeździj bezpiecznie.

Wprowadzając unikalny kod i składając zamówienie, weźmiesz udział w konkursie. W tym celu, jeśli dobrowolnie zdecydujesz się wziąć udział w konkursie, organizator - MUZIKER a.s. z siedzibą pod adresem Einsteinova 18 851 01 Bratysława, IČO: 35840773 (zwany dalej „organizatorem”), będzie przetwarzał Twój numer zamówienia i dane kontaktowe e-mail i numer telefonu w rozumieniu art. 6 ust. 1 ust. (f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i swobodnym przepływem takich danych oraz uchylające dyrektywę 95/46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez organizatora w celu zarejestrowania Twojego udziału w konkursie, oceny samego konkursu i skontaktowania się z Tobą w sprawie nagrody. Jako osoba, której dane dotyczą, masz prawo w dowolnym momencie sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Wszystkie informacje związane z prywatnością, w tym prawa osób, których dane dotyczą, są udostępniane na naszej stronie internetowej w sekcji „Ochrona danych osobowych”.

* OGÓLNE WARUNKI KONKURSÓW MUZIKER

© 2004-2020 Muziker | Giveaway 2020
Logo muziker
Nie przegap najlepszych promocji. Aktywuj powiadomienia.
Włączyć