Yamaha YBH 831 S

Tenor i Barytony | Kod produktu: YBH831S | ID: 214299

Yamaha YBH 831 S

Róg barytonowy z serii Neo. YBH-831 jest pierwszym rogiem barytonowym Yamaha wyposażonym w system tłoków, składający się z 3 wentyli. To kolejny przykład zaawansowanej i innowacyjnej technologii Yamaha, którą wcielamy w życie przy współpracy z najlepszymi artystami z całego świata. YBH-831 posiada wszystkie cechy tradycyjnego rogu barytonowego, jednak dzięki niewidocznym na pierwszy rzut oka, ale niezwykle istotnym ulepszeniom jest doskonałym instrumentem, rewolucjonizującym postrzeganie typowych instrumentów dętych blaszanych.

Parametry i specyfikacje

Kraj pochodzenia

Japonia

Ulepszony system tłoków, składający się z 3 wentyli, jest innowacyjnym rozwiązaniem tradycyjnej konfiguracji, stosowanej w typowych rogach barytonowych. Zapewnia ulepszone możliwości brzmieniowe w wielu tonacjach. Instrument cechuje niezakłócony i płynny przepływ powietrza podczas operowania wentylami, gwarantując dokładność dźwięków w średnich i niskich pasmach częstotliwości. YBH-831 to wspaniały instrument, umożliwiający niezwykle komfortową grę.

Oryginalny, stożkowy kształt tuby oraz powiększona czara nadają klarowności brzmienia oraz głębszego, barytonowego tembru, który nie zniknie pośród potężnych pasaży granych tutti.

Nowy design rury głównej oferuje doskonały przepływ oraz naturalny opór powietrza. W modelu YBH-831 rura główna nie jest przylutowana do czary, dzięki czemu instrument gwarantuje pełne brzmienie oraz naturalny rezonans.

Węższe wentyle oraz specjalna podpórka, zamocowana równolegle do tłoków gwarantują naturalne i bardziej komfortowe ułożenie ręki muzyka. Płynna i szybka akcja tłoków oraz ulepszony kąt ułożenia dłoni pozwalają na łatwiejszą i swobodniejszą obsługę instrumentu.

Futerał, dołączony do rogu Neo, posiada specjalną tabliczkę z nazwiskiem oraz pasek na ramię do wygodnego transportu. 

Ocena całkowita oparta o 0 recenzjach uzytkownika:

0

Posiadasz ten Yamaha YBH 831 S , albo miałeś okazję używać produktu?

Mówią, że nic nie jest za darmo. Ale nigdy temu niewierz, ponieważ masz naprawdę dostawę za darmo, przy zakupie powyżej 259zł.

Znalazłeś lepszą cenę niż u nas? Czy to prawda? Prześlij nam link, a my natychmiast obniżymy cenę.

Chcemy oferować towary w najlepszych możliwych cenach. Dowiedz się więcej

Nie wiemy, czy istnieje życie po życiu, ale życie po zakupach tak. Możesz zwrócić towar bez podania dowodu do 30 dni.

Nie pytamy o nic, my tylko towar szybko wymieniamy lub zwracamy pieniądze. Ty decydujesz. Dowiedz się więcej

Nawet najlepsze produkty mogą czasami mieć problem. To irytujące.

Z nami jednak możesz być pewien, że usuniemy problem szybko i profesjonalnie. Posiadamy własny serwis, który podejmuje wszystkie naprawy jako wyzwanie.

Witam. Nie jestem robotem, ale żyjącą osobą i mam odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące życia, kosmosu i naszego asortymentu.

Napisz do mnie e-mail, czat lub po prostu zadzwoń, porozmawiamy i na pewno Ci doradzę.

Bezpłatna infolinia (Po - Pi 9:00 - 17:00) :
800 703 085

Email:
polska@muziker.com

Kontakty

© 2004-2019 Muziker | Yamaha YBH 831 S
Logo muziker
Nie przegap najlepszych promocji. Aktywuj powiadomienia.
Włączyć