Yamaha YBH 831 S

Tenor i Barytony | Kod produktu: YBH831S | ID: 214299

Yamaha YBH 831 S

Róg barytonowy z serii Neo. YBH-831 jest pierwszym rogiem barytonowym Yamaha wyposażonym w system tłoków, składający się z 3 wentyli. To kolejny przykład zaawansowanej i innowacyjnej technologii Yamaha, którą wcielamy w życie przy współpracy z najlepszymi artystami z całego świata. YBH-831 posiada wszystkie cechy tradycyjnego rogu barytonowego, jednak dzięki niewidocznym na pierwszy rzut oka, ale niezwykle istotnym ulepszeniom jest doskonałym instrumentem, rewolucjonizującym postrzeganie typowych instrumentów dętych blaszanych.

Ulepszony system tłoków, składający się z 3 wentyli, jest innowacyjnym rozwiązaniem tradycyjnej konfiguracji, stosowanej w typowych rogach barytonowych. Zapewnia ulepszone możliwości brzmieniowe w wielu tonacjach. Instrument cechuje niezakłócony i płynny przepływ powietrza podczas operowania wentylami, gwarantując dokładność dźwięków w średnich i niskich pasmach częstotliwości. YBH-831 to wspaniały instrument, umożliwiający niezwykle komfortową grę.

Oryginalny, stożkowy kształt tuby oraz powiększona czara nadają klarowności brzmienia oraz głębszego, barytonowego tembru, który nie zniknie pośród potężnych pasaży granych tutti.

Nowy design rury głównej oferuje doskonały przepływ oraz naturalny opór powietrza. W modelu YBH-831 rura główna nie jest przylutowana do czary, dzięki czemu instrument gwarantuje pełne brzmienie oraz naturalny rezonans.

Węższe wentyle oraz specjalna podpórka, zamocowana równolegle do tłoków gwarantują naturalne i bardziej komfortowe ułożenie ręki muzyka. Płynna i szybka akcja tłoków oraz ulepszony kąt ułożenia dłoni pozwalają na łatwiejszą i swobodniejszą obsługę instrumentu.

Futerał, dołączony do rogu Neo, posiada specjalną tabliczkę z nazwiskiem oraz pasek na ramię do wygodnego transportu. 

Parametry i specyfikacje

Kraj pochodzenia

Japonia

Ocena całkowita oparta o 0 recenzjach uzytkownika:

0

Posiadasz ten Yamaha YBH 831 S , albo miałeś okazję używać produktu?

© 2004-2020 Muziker | Yamaha YBH 831 S
Logo muziker
Nie przegap najlepszych promocji. Aktywuj powiadomienia.
Włączyć