Yamaha PX10

Przedwzmacniacze i wzmacniacze typu rack | Kod produktu: PX10 | ID: 229515

Yamaha PX10

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:

Modele z serii PX są standardowo wyposażone w elastyczne funkcje PEQ, crossover, filtry, delay i limiter, co umożliwia szybką i łatwą konfigurację systemu za pośrednictwem wyświetlacza LCD, bez potrzeby stosowania dodatkowego sprzętu zewnętrznego. Aby dostosować się do użytkowników o różnych poziomach wzmocnienia dźwięku doświadczenie, seria PX oferuje zarówno podstawowe, jak i zaawansowane tryby konfiguracji. Tryb podstawowy umożliwia nawet niedoświadczonym użytkownikom łatwą konfigurację systemu spełniającego ich potrzeby, natomiast tryb zaawansowany oferuje doświadczonym użytkownikom bardziej precyzyjną kontrolę nad każdym aspektem dźwięku. Wszystkie modele posiadają osiem programowalnych ustawień do natychmiastowego przywołania i skróconego czasu konfiguracji, które można zapisać na dysku USB i udostępnić innym wzmacniaczom PX. Wyposażone zarówno w wejścia XLR i TRS, jak i w oprawę, wyjścia SpeakON i telefon, wzmacniacze serii PX oferują elastyczność niezbędną do różnych konfiguracji i środowisk oraz wytrzymałość, aby sprostać długotrwałym stosunkom drogowym dzięki solidnej obudowie i nośnikowi projekt uchwytu. Kreator konfiguracji pozwala użytkownikom zaoszczędzić jeszcze więcej czasu podczas konfiguracji systemu, przypisując zoptymalizowane ustawienia głośników, które pasują do konfiguracji systemu - wystarczy wybrać odpowiedni filtr i zwrotnicę dla każdego głośnika, a Kreator konfiguracji wykona resztę. Kreator konfiguracji posiada również presety specjalnie dostrojone do każdego modelu w szerokiej gamie pasywnych głośników Yamaha, w tym popularnych serii CBR, Club, Installation i VXS / VXC, a zaawansowany modetat umożliwia bardziej szczegółową konfigurację parametrów, takich jak routing wejściowy, czułość wejściowa , wzmocnienie wzmacniacza i impedancja głośnika. - Moc: 1000 W - Impedancja: 8 Ohm - Wymiary: 480 x 88 x 388 mm - Waga: 7,4 kg.

Parametry i specyfikacje

Kraj pochodzenia

Chiny

Ocena całkowita oparta o 0 recenzjach uzytkownika:

0

Posiadasz ten Yamaha PX10 , albo miałeś okazję używać produktu?

Mówią, że nic nie jest za darmo. Ale nigdy temu niewierz, ponieważ masz naprawdę dostawę za darmo, przy zakupie powyżej 259zł.

Znalazłeś lepszą cenę niż u nas? Czy to prawda? Prześlij nam link, a my natychmiast obniżymy cenę.

Chcemy oferować towary w najlepszych możliwych cenach. Dowiedz się więcej

Nie wiemy, czy istnieje życie po życiu, ale życie po zakupach tak. Możesz zwrócić towar bez podania dowodu do 30 dni.

Nie pytamy o nic, my tylko towar szybko wymieniamy lub zwracamy pieniądze. Ty decydujesz. Dowiedz się więcej

Nawet najlepsze produkty mogą czasami mieć problem. To irytujące.

Z nami jednak możesz być pewien, że usuniemy problem szybko i profesjonalnie. Posiadamy własny serwis, który podejmuje wszystkie naprawy jako wyzwanie.

Witam. Nie jestem robotem, ale żyjącą osobą i mam odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące życia, kosmosu i naszego asortymentu.

Napisz do mnie e-mail, czat lub po prostu zadzwoń, porozmawiamy i na pewno Ci doradzę.

Bezpłatna infolinia (Po - Pi 9:00 - 17:00) :
800 703 085

Email:
polska@muziker.com

Kontakty

© 2004-2019 Muziker | Yamaha PX10
Logo muziker
Nie przegap najlepszych promocji. Aktywuj powiadomienia.
Włączyć