Wybierz kraj dostawy przesyłki

Nowość

Warm Audio Warm Lifter Przedwzmacniacz mikrofonowy

Warm Lifter to aktywny przedwzmacniacz mikrofonowy wbudowany w celu zapewnienia potężnego wzmocnienia mikrofonom dynamicznym i wstęgowym o niskiej mocy wyjściowej, wyposażony w funkcje premium do użytku na żywo i w studiu. Słodkie dźwięki...
Extra gifts
Kupując ten produkt, otrzymasz od nas prezent gratis
Na magazynie 2 szt
Wyślemy jutro ,
2024-07-17
Przedwzmacniacz mikrofonowy Warm Audio Warm Lifter Przedwzmacniacz mikrofonowy

Warm Audio Warm Lifter Przedwzmacniacz mikrofonowy

759 zł

Kod produktu: WA-WL | ID: 1138493

Warm Audio Warm Lifter Przedwzmacniacz mikrofonowy

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:

Warm Lifter to aktywny przedwzmacniacz mikrofonowy wbudowany w celu zapewnienia potężnego wzmocnienia mikrofonom dynamicznym i wstęgowym o niskiej mocy wyjściowej, wyposażony w funkcje premium do użytku na żywo i w studiu. Słodkie dźwięki klasycznych mikrofonów o niskiej mocy, które słyszeliście na niezliczonych płytach i nagraniach na żywo, zyskały dzięki wystarczającej mocy zapewnianej przez wysokiej jakości przedwzmacniacze o dużym wzmocnieniu, wydobywając pełne spektrum częstotliwości tonu i charakterystyki dźwiękowej mikrofon. Warm Lifter to przedwzmacniacz mikrofonowy o wysokiej impedancji z czystym wzmocnieniem analogowym, filtrowaniem tonów i zbalansowanym wejściem JFET na wyciągnięcie ręki, w niewiarygodnym rozmiarze i cenie.
Korzystanie z interfejsu o niskim poborze mocy w studiu lub korzystanie z bardzo długich kabli podczas występów na żywo może pozbawić mikrofon odpowiedniego wzmocnienia. Warm Lifter oferuje wzmocnienie analogowe na poziomie 26 dB z rzeczywistym dopasowaniem impedancji, więc każdy podłączony mikrofon o niskiej mocy wyjściowej będzie profesjonalnie zasilany do podłączenia do interfejsów audio lub mikserów. Dodanie Warm Lifter zapewnia dodatkową przestrzeń nad głową niezbędną do wydobycia bogatych szczegółów i prezencji w niższej średnicy, z których znane są pasywne wstęgi i wiele mikrofonów dynamicznych, bez dodawania cyfrowych artefaktów wzmocnienia lub utraty tonu z powodu agresywnie długich kabli. Oprócz wzmocnienia, Warm Lifter posiada również filtr górnoprzepustowy 100 Hz i wzmocnienie high-shelf 3 kHz w celu rzeźbienia tonów.
Ścieżka sygnału Warm Liftera rozpoczyna się od zbalansowanego wejścia JFET o impedancji 2,4 kΩ, które zapewnia 26 dB czystego, analogowego wzmocnienia. Posiadanie 26 dB na wyjściu przed przejściem na sygnał cyfrowy jest niezwykle pomocne, ponieważ powinno to zapobiec konieczności przekraczania przez jakikolwiek mikser lub interfejs cyfrowy poziomu znacznie przekraczającego 40 dB wbudowanego wzmocnienia cyfrowego. Wraz ze wzrostem wzmocnienia cyfrowego wzrasta prawdopodobieństwo wystąpienia artefaktów i pocienienia dźwięku. Wejście JFET zapewnia wystarczającą ilość sygnału analogowego, aby mikrofon brzmiał „otwarto” bez dodawania jakichkolwiek szumów lub zbyt dużej ilości kolorów. Impedancja 2,4 kΩ zapewni doskonałą charakterystykę częstotliwościową dla mikrofonów o niskiej mocy wyjściowej, które mieszczą się w typowym zakresie impedancji.

Parametry i specyfikacje

Zastosowanie

Użytek


Funkcje

Zasilanie Phantom

Tak

Kontrolery

High Pass, High Shelf EQ


Właściwości

Zakres częstotliwości

Impedancja

Gain

26 dB


Wejścia i wyjścia

USB

Nie

Wejście mikrofonowe

Tak