ToneWoodAmp MultiFX Acoustic Preamp

Efekty dla gitar akustycznych | Kod produktu: TONEWOODAMP | ID: 306398

ToneWoodAmp MultiFX Acoustic Preamp

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:

Preamp i procesor efektów na gitarę akustyczną. Dzięki prostej, szybkiej i nieszkodliwej instalacji, ToneWoodAmp w magiczny sposób przyczepia się do tylnej części gitary akustycznej za pomocą magnesów, pozwalając na dodanie różnych efektów UNPLUGGED - BEZ WYMAGANIA AMP, Z efektami emanującymi naturalnie i organicznie z ciała gitary. Podobnie jak struny pobudzają górną część gitary, aby wytworzyć dźwięk, ToneWoodAmp pobudza tylną część instrumentu, wytwarzając fale dźwiękowe efektów, takich jak pogłos, echo, opóźnienie, tremolo i inne, które oddziałują z naturalnym dźwiękiem gitary samo. ToneWoodAmp to także procesor wielozadaniowy, który można połączyć z dowolnym systemem Amp / PA, a także interfejs iDevice umożliwiający eksperymentowanie z aplikacjami audio i MIDI. ToneWoodAmp zapewnia najnowsze i najbardziej wyjątkowe wrażenia z gry na gitarze akustycznej bez potrzeby używania wzmacniacza! Wzmacnia naturalne brzmienie praktycznie każdej gitary akustycznej, dodaje głębi, tekstury i efektów oraz tworzy wyjątkowy dźwięk przestrzenny, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczyli gitarzyści akustyczni. Jeśli chcesz eksperymentować z większą ilością efektów i innymi fajnymi narzędziami, możesz użyć ToneWoodAmp z iDevice i wypróbować swoje ulubione aplikacje, w tym efekty gitarowe, instrumenty MIDI i wiele więcej.

Parametry i specyfikacje

Kraj pochodzenia

Chiny

  • Inputs and outputs: Input: 1 x 6,3 mm jack (from guitar). Output: 1 x 6,3 mm (to amp or PA). 3,5 mm jack TRRS I/O for iDevice (and other devices).
  • Effects: Built-in 8 effects: 3 types of Reverb, Delay, Tremolo/Delay, Leslie style Tremolo, Auto-Wah and Overdrive.
  • Effect parameters: each effect has three parameters. For example, the delay/echo effect has the following: Speed, Feedback and Reverb.
  • Save/recall of effect settings: there are 10 memory locations for each effect where you can store/recall favorite effect settings.
  • Power: 3 AA batteries hold for an average of 8 hours.
  • Colour: Black

Ocena całkowita oparta o 0 recenzjach uzytkownika:

0

Posiadasz ten ToneWoodAmp MultiFX Acoustic Preamp , albo miałeś okazję używać produktu?

Mówią, że nic nie jest za darmo. Ale nigdy temu niewierz, ponieważ masz naprawdę dostawę za darmo, przy zakupie powyżej 259zł.

Znalazłeś lepszą cenę niż u nas? Czy to prawda? Prześlij nam link, a my natychmiast obniżymy cenę.

Chcemy oferować towary w najlepszych możliwych cenach. Dowiedz się więcej

Nie wiemy, czy istnieje życie po życiu, ale życie po zakupach tak. Możesz zwrócić towar bez podania dowodu do 30 dni.

Nie pytamy o nic, my tylko towar szybko wymieniamy lub zwracamy pieniądze. Ty decydujesz. Dowiedz się więcej

Nawet najlepsze produkty mogą czasami mieć problem. To irytujące.

Z nami jednak możesz być pewien, że usuniemy problem szybko i profesjonalnie. Posiadamy własny serwis, który podejmuje wszystkie naprawy jako wyzwanie.

Witam. Nie jestem robotem, ale żyjącą osobą i mam odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące życia, kosmosu i naszego asortymentu.

Napisz do mnie e-mail, czat lub po prostu zadzwoń, porozmawiamy i na pewno Ci doradzę.

Bezpłatna infolinia (Po - Pi 9:00 - 17:00) :
800 703 085

Email:
polska@muziker.com

Kontakty

© 2004-2019 Muziker | ToneWoodAmp MultiFX Acoustic Preamp
Logo muziker
Nie przegap najlepszych promocji. Aktywuj powiadomienia.
Włączyć